Teremlabdarúgás

2024.01.16. 08:25

Helyzetkép a berényi Téli Kupáról

A vármegyei teremkupa fináléja miatt két rangadónak beillő mérkőzést is szombaton játszottak le a Mezőberényben zajló Téli Kupa teremlabdarúgó-bajnokságban. A hetedik fordulót követően már csak a Benkó-Hús együttese áll hibátlan teljesítménnyel. A kígyósiak az addig szintén hibátlanul teljesítő békésiek ellen nyertek kiélezett csatát, a Flamengo pedig az MD Team ellen maradt alul, magára húzva legyőzőjét.

Forrás: Shutterstock/ illusztráció

Eredmények: 7. forduló: MD Team–Flamengo 4–2, Reproform Békés–Benkó Hús Kft. 2–3, Maybach Team–FC Gitano 2–5, Street Boys–Csárdaszállás 1–2, Károlyi-Tópart–Drink Team 7–0, Paprika Stores–Top-Down (halasztva).

Az állás: 1. Benkó-Hús Kft. 21 pont, 2. Károlyi-Tópart 18, 3. Reproform Békés 18, 4. Flamengo 15, 5. MD Team 13, 6. FC Gitano 9, 7. Paprika Store 9 (6), 8. Csárdaszállás 9, 9. Drink Team 6, 10. Top Down 4 (6), 11. Maybach Team 0, 12. Street Boys 0.

Öregfiúk, 2. forduló: Elektromix Outlet–Páka-Trans Old Boys 6–2.

Az állás: 1. Elektromix Outlet 9 pont, 2. Frey Péter barátai 6, 3. Páka-Trans Old Boys 3, 4. Csavi-Ép Kft. 0.

A 7. forduló párosítása (január 21.): Károlyi-Tópart–Benkó Hús Kft., Street Boys–Maybach Team, Paprika Store–Drink Team, Csárdaszállás–MD Team, Top Down–FC Gitano, Reproform Békés–Flamengo. Öregfiúk: Páka-Trans Old Boys–Csavi-Ép Kft., Elektromix Outlet–Frey Péter barátai.

Teljes fordulót tartottak a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokság 11. játéknapján. A forduló meccsén a Gólgyártók nehezen nyert a Nagyrét Farm ellen, de a listavezető Pro Gym is nehezen boldogult a dobogótól egyre távolabb kerülő FC Gold együttesével.

Eredmények: Centrál Tető–Harmadik Félidő 3–5, Lesz Ami Lesz–Hooligans 1–4, Nevünk Semmi–Gym Bro 0–14, Gólgyártók–Nagyrét Farm 2–1, FC Gold–Pro Gym 2–3. Szabadnapos: Gallicoop.

Az állás: 1. Pro Gym 24 pont (9 mérk.), 2. Gólgyártók 19 (8), 3. Gallicoop 18 (8), 4. Gym Bro 17 (8), 5. FC Gold 14 (9), 6. Harmadik Félidő 13 (9), 7. Centrál Tető 11 (8), 8. Lesz Ami Lesz 9 (9), 9. Hooligans 7 (9), 10. Nagyrét Farm 7 (9), 11. Nevünk Semmi 0 (10).