legszebb

lányát!

Értékelje Ön Is
Friss
Újabb bravúr: Balázs Attila már a negyeddöntőben Eppel duplájával nyert a Kajrat Almati Növekszik az előzetes letartóztatások száma Németországban Megvan az u23-as birkózó-vb helyszíne Két helyen is torlódik a forgalom az M1-esen baleset miatt Fognini visszalépett a barcelonai tornától Robbanás történt Idlíbben és Damaszkuszban, többen meghaltak Felújítják az M1-es Rábca-hídját, két hónapig tart majd a terelés Áthaladt az orosz határon az észak-koreai diktátor páncélvonata Újabb tartományi választáson arattak győzelmet a konzervatívok Kanadában Újabb bravúr: Balázs Attila már a negyeddöntőben Eppel duplájával nyert a Kajrat Almati Növekszik az előzetes letartóztatások száma Németországban Megvan az u23-as birkózó-vb helyszíne Két helyen is torlódik a forgalom az M1-esen baleset miatt Fognini visszalépett a barcelonai tornától Robbanás történt Idlíbben és Damaszkuszban, többen meghaltak Felújítják az M1-es Rábca-hídját, két hónapig tart majd a terelés Áthaladt az orosz határon az észak-koreai diktátor páncélvonata Újabb tartományi választáson arattak győzelmet a konzervatívok Kanadában Újabb bravúr: Balázs Attila már a negyeddöntőben Eppel duplájával nyert a Kajrat Almati Növekszik az előzetes letartóztatások száma Németországban Megvan az u23-as birkózó-vb helyszíne Két helyen is torlódik a forgalom az M1-esen baleset miatt Fognini visszalépett a barcelonai tornától Robbanás történt Idlíbben és Damaszkuszban, többen meghaltak Felújítják az M1-es Rábca-hídját, két hónapig tart majd a terelés Áthaladt az orosz határon az észak-koreai diktátor páncélvonata Újabb tartományi választáson arattak győzelmet a konzervatívok Kanadában Újabb bravúr: Balázs Attila már a negyeddöntőben Eppel duplájával nyert a Kajrat Almati Növekszik az előzetes letartóztatások száma Németországban Megvan az u23-as birkózó-vb helyszíne Két helyen is torlódik a forgalom az M1-esen baleset miatt Fognini visszalépett a barcelonai tornától Robbanás történt Idlíbben és Damaszkuszban, többen meghaltak Felújítják az M1-es Rábca-hídját, két hónapig tart majd a terelés Áthaladt az orosz határon az észak-koreai diktátor páncélvonata Újabb tartományi választáson arattak győzelmet a konzervatívok Kanadában Újabb bravúr: Balázs Attila már a negyeddöntőben Eppel duplájával nyert a Kajrat Almati Növekszik az előzetes letartóztatások száma Németországban Megvan az u23-as birkózó-vb helyszíne Két helyen is torlódik a forgalom az M1-esen baleset miatt Fognini visszalépett a barcelonai tornától Robbanás történt Idlíbben és Damaszkuszban, többen meghaltak Felújítják az M1-es Rábca-hídját, két hónapig tart majd a terelés Áthaladt az orosz határon az észak-koreai diktátor páncélvonata Újabb tartományi választáson arattak győzelmet a konzervatívok Kanadában Újabb bravúr: Balázs Attila már a negyeddöntőben Eppel duplájával nyert a Kajrat Almati Növekszik az előzetes letartóztatások száma Németországban Megvan az u23-as birkózó-vb helyszíne Két helyen is torlódik a forgalom az M1-esen baleset miatt Fognini visszalépett a barcelonai tornától Robbanás történt Idlíbben és Damaszkuszban, többen meghaltak Felújítják az M1-es Rábca-hídját, két hónapig tart majd a terelés Áthaladt az orosz határon az észak-koreai diktátor páncélvonata Újabb tartományi választáson arattak győzelmet a konzervatívok Kanadában
Építési szabályzat / 3 órája
Lakáscélú hasznosítás: szabaddá vált a tetőtér-beépítés
Gyakorlatilag az egyedüli lehetőség a lakótér bővítésére.
Éjszakai mosatás / 1 napja
Péntek és szombat este vízhiány lesz Békéscsabán
Pénteken és szombaton este több órás vízhiányra lehet számítani Békéscsabán.
Cselgáncs
Szlávik Gergő harmadik lett az ob-n
Teremfoci / 11 órája
Befejeződött a szarvasi városi bajnokság
A Füzeskerti Apartmanház csapata elsőségével zárult le Szarvason a 2018–19-es évi városi teremlabdarúgó-bajnokság.
Siker és stabilitás / 7 órája
Orbán Viktor: hazánk erősíteni akarja kapcsolatait a keleti országokkal
Ez nekünk könnyen megy, mert történelmi gyökereink a közép-ázsiai térségben élő népekhez kötnek minket – mondta a kormányfő Kazahsztánban.
Új eszközöket kaptak a honvédségi tűzszerészek
A honvédelmi miniszter azt mondta, fontos, hogy méltó módon elismerjék a katonák mindennapi helytállását és szolgálatát.
PÁRHOROSZKÓP

Válaszd ki, hogy melyik jegyben születtél te és melyikben született a kedvesed!

A NŐ CSILLAGJEGYE A FÉRFI CSILLAGJEGYE
A NŐ CSILLAGJEGYE
A FÉRFI CSILLAGJEGYE
Környezettudatosság
Két év múlva már makarónival szippantjuk üdítőnket
Idén startol a KFC közép-kelet európai e-sport versenye
A júliusi, moszkvai döntőbe két csapat jut majd be, a győztes nyereménye egy all inclusive utazás Berlinbe.