Labdarúgás megyei III. osztály

2018.04.23. 14:42

Először győzött a Dombegyház

Szünetet tartottak a hétvégén a megyei labdarúgás harmadik vonalában, ám néhány csapat mégis a pályán volt, két találkozót pótoltak, egyet pedig előrehoztak.

Munkatársunktól

Kardos-Örménykút KSK–Gerlai SE 4–1 (1–0)

Megyei III. osztályú mérkőzés. A 19. fordulóból pótolt találkozó. Északi csoport. Kardos, 50 néző. V.: Steigler. G.: Tusjak 2, Kékesi, Cziglédszki, ill. Balogh M. Jó: Jurák, Kékesi, Tusjak, Farkas Cs., ill. Laukó, Sóvári.

Galát Pál: – A szerdai kupameccs nagyon látszott a csapaton, csak felvillanásaink voltak, de ma ez is elég volt. Kiss Gábor: – Három óriási védelmi hibánkat kihasználta az ellenfelünk, így megérdemelten nyert.

Békéssámsoni SK–Dombegyház NSE 2–4 (0–2)

Déli csoport. A 16. fordulóból pótolt mérkőzés. Békéssámson, 80 néző. V.: Ollé. A napokban elhunyt Dávid János volt békéssámsoni vezetőségi tag tiszteletére egyperces gyászszünetet tartottak.

G.: Papp N., Abonyi Á., ill. Mezőfi, Plástyik M. 2-2. Jó: Papp N., ill. az egész csapat.

Kerekes Csaba: – Mindent megtettünk ezért az eredményért. Nemczov Róbert: – Egy sportszerű mérkőzésen megszereztük idei első győzelmünket és talán elindulunk felfelé. Köszönet a vendéglátóknak, akik vacsorával kedveskedtek nekünk. Kerekes György

Magyarbánhegyesi TC–Tótkomlósi TC 2–2 (0–0)

A 21. fordulóból előrehozott mérkőzés. Magyarbánhegyes, 110 néző. V.: Telek. G.: Matuz T. 2 (egyet 11-esből), ill. Horváth H., Ibrányi. Jó: Racs (a mezőny legjobbja), Husvéth, Matuz T., Varga G., ill. Poljak, Moszheim, Ibrányi, Barna L.

Kintner János: – Fordulatos, hajtós mérkőzésen, mindkét csapatnál helyzetek sokasága maradt ki. Reális eredmény született. Papp Lajos: – Férfias, küzdelmes, rangadóhoz méltó mérkőzésen igazságos döntetlen született. K. J.

Telekgerendási SC–Dévaványai SE II. 1–1 (1–0)

Telekgerendás, 50 néző. V.: Pájer Kiállíva: Csicsely (Telekgerendás, második sárga lap után) a 89. percben. G.: Hrabovszki J., ill. Pesztránszki. Jó: Onáka, Szalai, Hrabovszki J., Tomka, ill. Juhász, Kovács B., Pálfi, Bereczki.

Ránkli Ferenc: – Szikrázó napsütés, szikrázóan kemény játék mellett igazságos döntetlen született. A lefújás előtt veszítettünk el egy embert és két pontot. Tagai Attila: – A helyzetek alapján úgy érzem, hogy győznünk kellett volna, de a végén az iksznek is örülnünk kell. R. F.