Sportműsor

2022.05.13. 07:00

Ezek a sportprogramok várnak ránk a hétvégén Békésben

Fussunk vagy szaladjunk? Mutatjuk a következő pár nap Békés megyei sporteseményeit.

G. P.

Illusztráció: Shutterstock

Illusztráció: Shutterstock

PÉNTEK

kézilabda Megyei férfi: Békéscsaba DKSE–Gyulai SE, Gyula, Göndöcs Sportcsarnok, 18.00.

SZOMBAT

kézilabda NB I. B női: OXXO Energy Orosházi NKC–SZISE, Orosháza, 18.00. NB I. B férfi: Optimum Solar-Békési FKC–Budai Farkasok, Békés, 18.00. NB II. női:  CZ-Gyulasport–Bácsalmási PVSE, Gyula, 15.30. Gyomaendrődi NKSE–Hódmezővásárhelyi LKC, 16.00. Szarvasi NKK–Kecskeméti NKSE, 18.00. NB II. férfi: Túrkevei VSE–Kondorosi KK, 16.00. Köröstarcsai KSK–Szolnoki KCSE, Mezőberény, 18.00. Kunszentmárton KSK–Újkígyós FISE, 19.00.

kosárlabda NB II. férfi:  Gyulai Color KE–BKG-PRIMA Akadémia Debrecen, Gyula, 13.00. Szolnoki Olaj KK II.–Békéscsabai KK, 15.00.
labdarúgás Megyei I. o.: Gyulai TFC–Körösladány MSK, Szarvasi FC–Orosházi MTK-ULE, Nagyszénás SE–Okány KSK, Sarkadi KLE–Jamina SE, Szabadkígyósi SZSC–Gyomaendrődi FC, mind 17.00. Megyei II./A o.: Végegyházi SE–Békéscsabai MÁV SE, Battonya, 13.00. Békésszentandrási HMSE–Orosházi MTK-Rákóczi, Dévaványai SE–Medgyesbodzás SE, Mezőkovácsházi TE–Csanádapácai EFC, Mezőberényi LE–Mezőmegyer SE, Mezőhegyesi SE–Kunágotai TE, Dobozi SE–Tótkomlósi TC, mind 14.00. Megyei II./B o.: Újkígyós FC–Füzesgyarmati SK II., Elek USE–Köröstarcsai KSK, Kondorosi TE–Kaszaper FC, Csorvási SK–Gádorosi LSE, Battonyai TK–Békési FC, Körösladány MSK II.–Lőkösháza KSK, mind 17.00. Megyei III. o.: Bucsa SE–Pusztaföldvári SZSE, Zsadány KSE–Medgyesegyháza SE, Gerlai SE–Kötegyáni FC, Békéscsaba, Kórház u., 17.00. Kamuti SK–Magyarbánhegyesi FC, mind 17.00. NB II. női: Gyulai Amazonok–Monori SE, 18.00.

szabadidősport I. Jótékonysági Kastélyfutás a cukorbeteg gyermekekért, Szabadkígyós, Wenckheim-kastélypark, 8.30.
tenisz OB II.: Elsőbiztosítás-Sportmánia–Viharsarok TA I., Szeged, Match Point TC SE–TSZSK Gyula I., Budapest, MTK Budapest II.–Szarvasi TC I., mind 10.00. OB III.: Orosházi VTK I.–Viharsarok TA II., Ballhouse–Szarvasi TC II., Szeged, Dél-alföldi TA–TSZSK Gyula II., mind 10.00. Megyei: Viharsarki Orkák–Gyomaendrődi TC, Békéscsaba, Viharsarok TA III.–Szalai Barna TC Mezőberény, Békéscsaba, Tréning Center–Orosházi VTK II., Békéscsaba,TSZSK Gyula III.–Vésztői TC, Sarkadi Lendület–Békési TC, mind 9.00.

VASÁRNAP


asztalitenisz NB II.: Kecskeméti Spartacus SK–Békési TE I., 10.00.
kézilabda NB I. B női: Eubility Group-Békéscsabai ENKSE–Komárom VSE, Békéscsaba, Városi Sportcsarnok, 18.00. NB I. B férfi: Orosházi FKSE-Tokai–Tatai AC, Orosháza, 18.00.

kosárlabda NB II. férfi: BKG-PRIMA Akadémia Debrecen–Mezőberényi KK, 18.00.
labdarúgás NB II.: Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre, 17.00. NB III.: FC Tiszaújváros–Békéscsaba 1912 Előre II., 17.00. Törökszentmiklósi FC–Füzesgyarmati SK, 17.00. Megye I. o.: Csabacsűdi GYLSE–Szeghalmi FC, 17.00. Megye II./B o.: Kevermes SE–Kétegyházi SE, 17.00. Megyei III. o.: Telekgerendási LSC–Sarkadkeresztúri SE, 17.00. Békéssámsoni SK–Mezőmegyer SE II., 17.00.
 

tenisz OB II.: Viharsarok TA I.–Szarvasi TC I., Békéscsaba, 10.00. TSZSK Gyula I.–MTK Budapest II., 10.00. OB III: Orosházi VTK I.–Szarvasi TC II., 10.00, TSZSK Gyula II.–Viharsarok TA II., 10.00. Megyei: Békési TC–TSZSK Gyula III., 9.00.

vízilabda Országos utánpótlás-bajnokság: Swietelsky-Békéscsaba–Dunakanyar Waterpolo Leányfalu, Békéscsaba, Árpád fürdő, gyermek, 11.00, ifjúsági, 12.15 és serdülő, 13.30.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában