2019.04.15. 10:46

Kaszaperen birkóztak, de nem bírtak egymással a felek

A megye III. osztályú labdarúgó-mérkőzések eredményeit találja az alábbiakban.

Kamuti SK–Dévaványai SE II. 6–1 (2–0)

Labdarúgás Megyei III. osztályú mérkőzés. Északi csoport. Kamut, 50 néző. V.: Kis P. G.: Knapp 3, Juhász 2, Fulajtár, ill. Szabó I. (öngól). Jó: az egész csapat, ill. Meidinger, Kató.

Knapp András: – Jó játékkal megérdemelt győzelem.

Tagai Attila: – Súlyos egyéni hibák után csapatszinten is csődöt mondtunk, megérdemelt hazai győzelem. Sz. M.

Gerlai SE–Köröstarcsa KSK 0–4 (0–4)

Gerla, 50 néző. V.: Szigeti. G.: Szivák 3, Gyebnár. Jó: az egész csapat, ill. Kántor M., Pályi, Szivák.

Kiss Gábor: – Nagy nehézségek árán sikerült tizenkét játékost összeszedni a mérkőzésre. Ennek ellenére számunkra nagyon elfogadható eredmény született.

Krcsmárik Tibor: – A pálya és a fű minőségéhez, valamint a fürdővíz hőfokához hasonlóan a második félidei játékunk sem volt az igazi. Büszke vagyok arra, hogy az utolsó nyolc mérkőzésen nem kaptunk gólt.

Méhkeréki SE–Kötegyáni FC 5–1 (2–0)

Méhkerék, 100 néző. V.: Kiss T. Kiállítva: Bondár (Méhkerék, utolsó emberként szabálytalankodott) a 61. percben. A mérkőzést egyperces gyászszünet előzte meg, a Méhkeréki SE 25 évesen elhunyt játékosa, Bogyó Balázs emlékére. G.: Zsoldos, ifj. Kocsis 2-2, Perdi, ill. Borsi. Jó: az egész csapat, ill. Erdei, Berke, Farkas.

Kocsis Zoltán: – Emberhátrányban is sikerült három gólt szerezni. A mai napon egységes csapatként dolgoztunk, aminek meg is lett az eredménye. Mindenki egymásért játszott és küzdött.

Balogh Csaba: – Elismerésem a hazai csapatnak. R. T.

Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Nagybánhegyesi RSE 5–0 (4–0)

Déli csoport. Medgyesbodzás, 50 néző. V.: György B. Kiállítva: Farkas (Nagybánhegyes, ellenfelét nyilvánvaló gólhelyzetben visszahúzta) a 8. percben. G.: Novák 2, Nagy Zs., Tóth G., Lakatos Zs. (11-esből). Jó: Nagy Zs., Gerda, Szabó A., Hajdú, Novák, ill. Sramkó, Jegyinák, Benyó, Tonka.

Mazán Zoltán: – Megérdemelt győzelmet arattunk a lelkes vendégcsapat ellen.

Farkas Zoltán: – Ha sikerül összejönni tizenegy játékosnak, akkor is tízen fejezzük be a mérkőzést. Jobb csapat ellen maradtunk alul. Győri Ferenc

Az elhunyt társukra emlékező méhkeréki csapat /Beküldött kép/

Kaszaper FC–Végegyházi SE 2–2 (2–2)

Kaszaper, 100 néző. V.: Rubás. G.: Furák 2, ill. Plástyik, Andrési. Jó: az egész csapat, ill. ifj. Kintner, Szakál, Plástyik, Husvéth, Sári.

Keresztes István, Toncseff Zsolt: – Amikor egy csapat vesztett állásból fordítani tud, az elszántságról és a küzdeni tudásról tesz tanúbizonyságot. Magas színvonalú mérkőzésen, számunkra értékes pontot szereztünk, bár van egy kis hiányérzetünk, mert az utolsó negyedórában megnyerhettük volna a mérkőzést.

Vajda Norbert mb. edző: – Iramos mérkőzésen, igazságos döntetlen született. A mérkőzés színvonala magasan kiemelkedett a megyei harmadosztályból. Az elkövetkezendő mérkőzéseken az ilyen meccseket meg kell nyerni, hogy a dobogón tudjunk végezni. K. I.

Mezőhegyesi SE II.–Telekgerendási SC 10–1 (4–1)

Mezőhegyes, 50 néző. V.: Vágási. G.: Gazsi 4, Rotár, Szabó Á. 2-2, Lugasi M., Szlovák, ill. Valyuch R. Jó: Szügyi, Gazsi, Kasik, Dombi, ill. Knyihár, Hrabovszki, Valyuch R.

Mákos Árpád: – Ma lényegesen jobb hozzáállással léptünk pályára, mint a legutóbbi hazai mérkőzésen. Ez dicséretes, de a mindvégig rendkívül sportszerű és lelkes vendégcsapat is megérdemli az elismerést. Ránkli Ferenc: – A mai feladatot teljesítettük. Sikerült eljönni Mezőhegyesre és tisztességesen helytálltunk, amiért köszönettel tartozom a játékosaimnak. Perlaki János