Kosárlabda

2020.11.09. 14:05

A mezőberényiek még játszottak

Kikapott a Mezőberényi KK a Debreceni EAC Campusfesztivál 2021 csapat ellen.

Debreceni EAC Campusfesztivál 2021–Mezőberényi KK 106:68 (21:17, 26:20, 21:12, 38:19)

NB II-es férfi mérkőzés, Debrecen. V.: Vaszi, Takács Z. Mezőberény: Kis S., Kapelláró (5/3), Plavecz (22/18), Kis G. (25/12), Zsíros (14/6). Cs.: Benyovszki, Szász, Földi (2). Edző: Kis Gergő. Egy péntekről vasárnapra elhalasztott mérkőzést játszott a Mezőberény a Debreceni EAC Campusfesztivál 2021. csapatával. Sportszerű baráti hangulatú találkozó volt, papírforma eredménnyel. A nagyarányú különbség a harmadik, negyedik negyedben történt kétszer négy perces rövidzárlat eredménye, a berényiek összességében tisztességesen helytálltak és örültek, hogy még kosárlabdázhattak ebben a helyzetben.

A BKG-Prima Akadémia Debrecen–Békési SZSK U23, a Gyulai Color KE–Kiskunfélegyházi KC és a Békéscsabai KK–Debreceni EAC II. mérkőzés elmaradt.