Nem állt ki az Atletico

Tizenhét gólig jutott a Mezőhegyes II. a Nagybánhegyes otthonában.

Fotó: Imre György

Dévaványai SE II.–Méhkeréki SE 1–0 (0–0)

Megyei III. osztályú bajnoki mérkőzés. Északi csoport. Dévaványa, 100 néző. V.: Zacsok. G.: Papp D. Jó: Papp D., Diós, Pap Á., Kálai, ill. Bondár M.

Tagai Attila: – Egygólos mérkőzést játszottunk, szerencsére azt az egyet mi szereztük, amellyel megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Maghiar Teodor: – Megérdemeltük volna a döntetlent. Elismerésem a hazai csapatnak. P. S.

Zsadányi KSE–Kamuti SK 2–0 (0–0)

Zsadány, 50 néző. V.: Bakos. Kiállítva: Hekfusz (Kamut, szövegért) a 61. percben. G.: Sütő, Csongrádi. Jó: az egész csapat, ill. Szabó I., Szűcs M.

Muntyán Sándor: – A vendégekkel mindig ki-ki mérkőzést játszunk. Ma mi voltunk ennyivel jobbak. Knapp András: – Gyenge játék, megérdemelt hazai győzelem. M. S.

Kötegyáni FC–Gerlai SE 1–2 (1–0)

Kötegyán, 50 néző. V.: G:.: Borsi (11-esből), ill. Varga P., Foltin. Jó: Farkas, Erdei, ill. Szepsi, Gyebnár.

Balogh Csaba: – Katasztrofális második félidőt produkáltunk, remélem, hogy a játékosaim elgondolkodnak a folytatást illetően. Kiss Gábor: – Álmosan kezdtük a mérkőzést. A kapott gól után mi játszottunk jobban, megérdemeltük a győzelmet. B. Cs.

A Kardos-Örménykút KSK–Atletico Békéscsaba mérkőzés elmaradt, mert az Atletico nem állt ki.

Szabadnapos: Köröstarcsai KSK.

Békéssámsoni SK–Kaszaper FC 0–0

Déli csoport. Békéssámson, 100 néző. V.: Krisán. Jó: Godó F., Fazekas János, Abonyi A., Farkas L., ill. Kerekes I., Kőszegi, Fazekas János, Béres, Pónya.

Kerekes Csaba: – A helyzetekig mindkét csapat eljutott, de gólt senki nem tudott lőni. A döntetlen igazságos. Jó játékvezetés. Sipos Károly: – Küzdelmes mérkőzésen, a döntetlent reális eredménynek láttam. Kerekes György

Végegyházi SE–Medgyesbodzás-Gábortelep SE 1–3 (0–0)

Végegyháza, 120 néző. V.: László I. Kiállítva: Húsvéth (Végegyháza, lerántásért) a 4. percben. G.: Racs, ill. Tóth G. 2, Szalma Á. Jó: Racs, Szakál, Kintner, Varga P, Zsurzs, ill. Tóth G., Hajdú Gy., Molnár A., Deák J.

Kintner János: – Emberhátrányban küzdöttünk nyolcvanhat percen keresztül, amiből hetven percig álltuk a sarat, sőt vezettünk is, de a végére sajnos felőrlődtünk. Mazán Zoltán: – Az első félidőben a hazai csapatot nem tudtuk feltörni, nagyon jól játszottak. A második felvonásban, a gól után ritmust váltottunk és így megnyertük a mérkőzést. K. J.

Nagybánhegyesi RSE–Mezőhegyesi SE II. 0–17 (0–7)

Nagybánhegyes, 70 néző. V.: Fehér. G.: Szabó Á. 5, Lugasi M., Rotár 4-4, Szlovák 2, Zsilák, Lipták. Jó: Béres M., Jegyinák, Gonda, ill. Rotár, Lipták M., Tóth S., Lukács, Zsilák.

Sramkó László, a Nagybánhegyes csapatkapitánya: – Egy felsőbb osztályú csapat ellen játszottunk, sajnos, mi gyenge teljesítményt nyújtottunk. Újonnan induló csapatként nekünk nem ellenük bizonyítanunk. Mákos Árpád: – Szimpatikus ellenféllel szemben megérdemelt győzelem. S. L.

Telekgerendási SC–OMTK-Rákóczi 2–7 (1–2)

Telekgerendás, 60 néző. V.: Sándor G. G.: Hrabovszki 2, ill. Sindel 3, Jámborcsik, Dudás, Tóth L., Dobi. Jó: Hrabovszki, Jámbor, ill. Sindel, Tóth K., Dudás.

Ránkli Ferenc: – Sajnos nekünk csak most kezdődik a megye hármas bajnokság, mert eddig két megye „egyes” csapattal játszottunk. Elekes Károly: – Egy jó környezetben lejátszott mérkőzésen a fiatal csapatunk megérdemelten győzött. R. F.

Szabadnapos: Dombegyház NSE.