Birkózás

2023.10.19. 19:48

Dévaványai és szarvasi birkózó érmek

Orosházán, az Eötvös-téri sportcsarnokban a Kelet-Magyarországi Diák I-II.-es Szabadfogású Diákolimpiai Területi Döntőn jól szerepeltek a dévaványai, és a szarvasi fiatalok, akik több érmet nyertek.

Verasztó Lajos

Illusztráció

Forrás: shutterstock.com

A dévaványai Kónya Patrik a Diák I.-es korcsoportban a 29 kg-osok között a dobogó legfelső fokára állhatott. A szarvasiak közül a Diák II.-es korosztályban 38 kg-ban Darvas Krisztián aranyérmet szerzett.

A Dévaványai SE eredményei:

Diák I.-es korosztály. 29 kg: 1. Kónya Patrik. 32 kg: 3. Valach Noel.

A Szarvasi Birkózó Egyesület eredményei. Diák II.-es korosztály. 29 kg: 3. Hidasi Hunor. 38 kg: 1. Darvas Krisztián.  Diák I.-es korosztály. 46 kg:  2. Bogyó Benedek.