Labdarúgás NB III.

2023.03.26. 19:26

Pontot rabolt az Előre II. az élcsapat otthonában

A sereghajtó békéscsabai második együttes döntetlent játszott az élcsapat Putnok otthonában a harmadosztályban.

P. B.

Fotó: Shutterstock illusztráció

A tavaly szeptember vége, sorozatban 15 mérkőzés óta nyeretlen Békéscsaba 1912 Előre II. a második helyezett Putnok otthonában lépett pályára a labdarúgó NB III. Keleti csoportjának 27. fordulójában vasárnap. A válogatott szünet miatt a lila-fehérek meccskerete ezúttal több, az NB II.-es nagycsapatból „visszajátszó” labdarúgóval erősödött. A kiváló formában lévő, hat meccse veretlen hazaiak végül nem is tudták megszerezni mindhárom bajnoki pontot.

Putnok FC–Békéscsaba 1912 Előre II. 1–1 (1–1)

NB III.-as mérkőzés. Putnok. V.: Török M. Putnok: Pápai – Gellén, Sághy, Galacs, Lőrincz A. (Kiss K., 81.), Buda, Arday, Vajda C. (Komári, 46.), Dobrovolszki, Nemes, Szabó Zs. (Nagy Zs., 46.)Vezetőedző: Szala Ákos. Előre II.: Apró – Sipaki, Trescsula (Mágocsi, 56.), Pap Sz. (Orvos, 81.), Farkas M., Ilyés, Szalai D., Bónus, Kóródi, Marik S. (Sztankó, 64.), Fazekas L. Vezetőedző: Nagy Sándor. G.: Lőrincz A. a 11., ill. Ilyés a 28. percben.

További eredmények: Jászberény–Körösladány MSK1–5, Füzesgyarmati SK–Hatvan3–1, DVSC II.–Kisvárda II. 1–1, DVTK II.–Pénzügyőr 1–0, Vasas II.–Tiszaújváros 1–3, Karcag–BVSC 1–3, BKV Előre–DEAC 1–1, Sényő–Hajdúszoboszló 1–0, Tiszafüred–Eger 1–4.