Megvan az Előre II. második győzelme az új idényben.

P. B.

Békéscsaba 1912 Előre II.

Forrás: MW-archív

Az élvonalbeli Debreceni VSC második csapatát fogadta a forduló előtt még sereghajtó Békéscsabai 1912 Előre II. a labdarúgó harmadosztály szerdai, 10. játéknapján. A fiatal lila-fehéreknél végre átszakadt a gát, jó játékkal, szebbnél szebb találatokat szerezve és gólparádét rendezve (még a kihagyott büntető is belefért hazai részről) szerezték meg idénybeli második győzelmüket.

Békéscsaba 1912 Előre II.–Debreceni VSC II. 5–1 (2–0)

NB III.-as mérkőzés. Békéscsaba, Kórház utcai stadion, 120 néző. V.: Dobai. Békéscsaba II.: Tóth A. – Zahorán Á., Trescsula, Izing, Balla (Bacsa K., 83.), Pap Sz. (Marik S., 67.), Ilyés (Mágocsi, 67.), Sipos G., Oláh Á. (Rajsli, 83.), Szabó Cs., Bónus. Edző: Szenti Zoltán, nagy Sándor. DVSC II.: Lisztes B. – Szabó K., Tordai, Sárosi, Loukili, Farkas T. (Horváth-Gaudi, 81.), Takács B. (Tóth B., 46.), Rácz B. (Batai, 75.), Fábián B., Bökönyi (Ter-Mkrtchyan, 75.), Pinte K. (Cibla, 46.). Vezetőedző: Máté Péter. G.: Oláh. Á. az 5., Pap Sz. a 38., Bónus a 75., Marik a 83., Izing a 86., ill. Sárosi a 92. percben. Kiállítva: Szabó K. a 74. percben.

További eredmények: Hatvan–Vasas II. 3–2, Kisvárda II.–Diósgyőri VTK II. 2–0, Tiszaújváros–Tiszafüred 1–4, Pénzügyőr–Sényő 3–1, Eger–Karcag 2–0, Hajdúszoboszló–BKV Előre 1–1, BVSC-Zugló–Jászberény 4–0.