Labdarúgás

2022.07.23. 14:02

Előre II.: győzelem az utolsó edzőmeccsen

A Jász-Nagykun-Szolnok megyei labdarúgó első osztályban szereplő Tiszaföldvár VSE ellen játszotta utolsó felkészülési mérkőzését a Békéscsaba 1912 Előre második csapata szombaton hazai pályán, a Békéscsaba Labdarúgó Akadémián.

P. B.

Az NB III jövő hétvégi rajtjára hangoló fiatal lila-fehér együttes már a szünetben is két góllal vezetett és ezt az előnyét a lefújásig meg is őrizte, így a Szenti Zoltán Nagy Sándor által irányított Előre II. sikerélménnyel várhatja a BVSC-Zugló elleni jövő vasárnapi harmadosztályú hazai nyitányt.

Felkészülési mérkőzés. Békéscsaba 1912 Előre II.–Tiszaföldvár VSE 3–1 (2–0). Gólszerzők: Tóth D. a 32. (11-esből), Pap Sz. a 38., Talpalló N. a 65., ill. Kriska a 60. percben.