2018.10.15. 13:06

A „régi” idők hangulatában méhkeréki öröm a rangadón

Menetel a Medgyesbodzás

Kardos-Örménykút KSK–Zsadányi KSE 6–0 (3–0)

Labdarúgás Megyei III. osztályú bajnoki mérkőzés, Északi csoport. Kardos, 50 néző. V.: Nagy Z. G.: Tusjak 3, Szedljak, Gulyás, Radics. Jó: Jurák (a mezőny legjobbja), Tusjak, Laluska, Szegény, Gulyás, ill. Fürj.

Galát Pál: – A gólhelyzeteink felét értékesítve is magabiztos győzelmet arattunk. Muntyán Sándor: – Az eredmény számunkra nézve hízelgő, a hazaiak minden csapatrészben jobbak voltak.

Kamuti SK–Gerlai SE 3–1 (1–1)

Kamut, 40 néző. V.: László I. G.: Tóth F., Knapp, Szabó Imre, ill. Varga P. Jó: Veres, Szabó Imre, Püski, ill. Szabó István, Szepsi.

Knapp András: – Hátrányból kellett fordítanunk, de szerencsére így sem forgott veszélyben a győzelmünk. A győzelmünket Gáncsa Zalán Jánosnak ajánljuk.

Szepsi Szilárd, a Gerla játékosa: – Sajnos ma sem volt szerencsénk, elismerésünk a Kamutnak! Szűcs Mátyás

Méhkeréki SE–Köröstarcsai KSK 2–1 (1–0)

Méhkerék, 130 néző. V.: Sándor G. G.: Perdi, Csíkos, ill. Keresztesi. Jó: Bondár M., Ruzsa L., Patkás D., Kocsis, ill. Nagy G., Kántor M., Farkas Gy.

Ruzsa Tamás, a Méhkerék technikai vezetője: – Igazi csapatmunka volt! Hibáinkat a pályán nagy akarattal és szívvel helyettesítettük. Ez mindennek az alapja.

Krcsmárik Tibor: – Igazi futballkörülmények között, korrekt játékvezetés mellett, balszerencsés vereséget szenvedtünk. Bár a dologhoz az is hozzátartozik, hogy néhány játékosom nyugodtan vehetett volna belépőt a mérkőzésre.

Az Atletico Békéscsaba–Kötegyáni FC mérkőzés elmaradt.

Szabadnapos: Dévaványai SE II.

Medgyesbodzási SE–Telekgerendási SC 6–2 (3–0)

Déli csoport. Medgyesbodzás, 100 néző. V.: Kovács A. G.: Szalma Z. 2 (egyet 11-esből), Nagy Zs., Tóth G. (11-esből), Hajdú, Lakatos Zs., ill. Ágoston, Novák. Jó: Nagy Zs., Deák J, Szalma Z., Lakatos Zs., ill. Szalai, Novák, Ágoston.

Mazán Zoltán: – Az első félidőben biztos vezetést szereztünk, a második játékrészben viszont kicsit lazábbra vettük a mérkőzést, de a végén még sikerült „kozmetikáznunk” az eredményen.

Ránkli Ferenc: – Sajnos az utóbbi meccseket végigtámadtuk, de a helyzeteket kihagytuk és kikaptunk. Nagyon el kell gondolkoznunk azon, hogyan tudnánk végre megnyerni egy mérkőzést. Győri Ferenc

OMTK-Rákóczi–Végegyházi SE 1–2 (1–0)

Orosháza, 50 néző. V.: Révész. Kiállítva: Elekes (durvaságért) 90. percben. G.: Dudás (11-esből) ill. Hegedűs (11-esből), Andrási. Jó: Bogár, Tóth K., ill. az egész csapat.

Elekes Károly: – Egyéni hibák döntötték el a mérkőzést, a Végegyháza jobban akarta a győzelmet.

Kintner János: – A védekezésre és a kontratámadásokra fektettük a hangsúlyt. Tudtuk, hogy ez az egy esélyünk lehet az Orosháza ellen. Igazi férfias küzdelmet láthattunk egy kis paprikás játékkal fűszerezve. Megérdemelten visszük haza a három pontot, mert jobban akartuk a győzelmet. Szemenyei Valentin

Kaszaper FC–Mezőhegyesi SE II. 1–3 (1–2)

Kaszaper, 50 néző. V.: Modes. Kiállítva: Fazekas (ütésért) a 65., Szűcs (mindkettő Kaszaper, második sárga lap után) a 80. percben. G.: Szabó G., ill. Szabó Á. 2, Péli M. Jó: Bessenyei, ill. Szabó Á., Gazsi, Péli M., Dombi.

Sipos Károly: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de kihagytuk a helyzeteket és két elkerülhető góllal előnyt szereztek a vendégek, amivel nyertek.

Mákos Árpád: – Tüzes mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. Keresztes István

Dombegyház NSE–Nagybánhegyesi RSE 8–2 (2–0)

Dombegyház, 50 néző. V.: Ollé. Kiállítva: Gutta (Nagybánhegyes, második sárga lap után) a 65. percben. G.: Plástyik M., Nagy T. 2-2, Mezőfi, Denucz, Csontos, Kontró, ill. Sramkó 2. Jó: az egész csapat, ill. Tomka, Forgó, Béres, Somló.

Nemczov Róbert: – A sportszerű csapat ellen megérdemelt győzelmet arattunk. Elismerésem a fiúknak az első sikerhez, remélem, innen felfelé vezet az út. Jó játékvezetés.

Sramkó László, a Nagybánhegyes csapatkapitánya: – Alulmaradtunk a szimpatikus hazai csapat ellen, amely megérdemli a dicséretet. Fejlődnünk kell még. N. R.

Szabadnapos: Békéssámsoni SK.