Birkózás

2018.09.26. 14:25

Három orosházi érem született Püspökladányban

Püspökladányban a diák I. és serdülő korosztályú birkózók kötöttfogású diákolimpiáján az Orosházi Birkózó Egyesület (OBE) fiataljai három bronzérmet nyertek.

A diák I.-es korosztályban versenyző orosháziak számára sikerült jobban a verseny, hiszen a 63 kilogrammosok között Cseh Balázs, a 76 kilogrammosok mezőnyében Bakos Ferenc, a 85 kilós mezőnyben pedig Debreczeni Tamás lett egy-egy bronzéremmel gazdagabb.

Mindhárman látványos, kemény összecsapásokat követően, a vigaszági küzdelmeket is végigbirkózva állhattak fel a dobogó harmadik fokára. A serdülőknél 52 kg-ban Fekete Bence is közel állt az éremszerzéshez, aki végül súlycsoportjában az ötödik helyen végzett.