Teremlabdargás

2024.04.30. 10:06

Évzárót tartottak Szarvason

Az utolsó négy mérkőzést játszották vasárnap a Szarvasi Teremlabdarúgó-bajnokság 2023/24-es évi sorozatában.

A két mezes Gólgyártók bajnokveréssel zárta le az évet. Fotó: Babák Zoltán

A nap nyertese a Gólgyártók csapata volt, amely előbb a bajnokot verte, majd a felsőház sereghajtóját is legyőzte, így végül jelentős fölénnyel lett második. Az „alsóházban” a Hooligans a vártnál nehezebben nyert, de a sikerével megnyerte a csoportot.

Most pár hét szünet következik, de azután a Nyári Kupa 2024 keretében újra pattogni fog a labda a Petőfi utcai sportcsarnokban.

Eredmények. A csoport: Pro Gym–Gólgyártók 3–6, Gólgyártók–Centrál Tető 7–1. Végeredmény: 1. Pro Gym 49 pont, 2. Gólgyártók 46, 3. Gallicoop 33, 4. Gym Bro 32, 5. FC Gold 31, 6. Centrál Tető 18.

B csoport: Nevünk Semmi–Hooligans 6–11, Nagyrét Farm–Lesz Ami Lesz 5–2. Végeredmény: 1. Hooligans 32, 2. Harmadik Félidő 30, 3. Éremgyár 25 (10 mérk.), 4. Nagyrét Farm 25, 5. Lesz Ami Lesz 12, 6. Nevünk Semmi 3.