Teremlabdarúgás

2024.02.18. 14:14

A Benkó-Hús csapata a fináléban sem hibázott

A rájátszás mérkőzéseivel lezárult Mezőberényben a Téli Kupa teremlabdarúgó-bajnokság.

A győztes Benkó-Hús Kft. együttese

A győzelmet az újkígyósi Benkó-Hús csapata szerezte meg százszázalékos teljesítménnyel. A bajnok a szombati fináléban a békési Reproform együttesét múlta felül 2–0 arányban.

A sorozat keretében 12 csapat vívott körmérkőzést csaknem három hónapon keresztül, majd az így elfoglalt pozíciók alapján a két legjobb vívta a finálét, a harmad és negyedik helyezett pedig a bronzmérkőzést. Utóbbi párharcot a tavalyi ezüstérmes, Paprika Store gárdája nyerte.

Külön helyosztókat játszottak az öregfiúk kategóriában, ahol négy együttes versengett. Itt a Frey Péter barátai diadalmaskodtak.

Helyosztók eredményei

11. helyért: Maybach Team–Street Boys 1–4. 9. helyért FC Gitano–Drink Team 0–3 (játék nélkül). 7. helyért: Top Down–Csárdaszállás 3–0 (játék nélkül). 5. helyért: Flamengo–Károlyi-Tópart 4–4 (büntetőkkel a Flamengo nyert). 3. helyért: Paprika Store–M D Team 5–3. Döntő: Benkó Hús Kft.–Reproform Békés 2–0.

Az öregfiúk bajnokság győztes csapata

Különdíjak

Legjobb kapus: Kolompár János (Flamengo). Gólkirály Rácz Gyula (Flamengo).
Legjobb játékos: Balázs Attila (Reproform).

Öregfiúk

Helyosztók. 3. helyért: Páka-Trans Old Boys–Csavi-Ép Kft. 9–0.
Döntő: Elektromix Outlet–Frey Péter barátai 2–3.

Különdíjak

Legjobb kapus: Barabás István (Frey). Gólkirály Malatyinszki Tamás (Elektromix).
Legjobb játékos: Kreisz Zsolt (Páka-Trans).