Asztalitenisz

2020.03.09. 14:40

Szántosi Dávid nyerte a MOATSZ-kupát

Budapesten, a KSI termében rendezték meg a napokban a serdülő korú asztaliteniszezők MOATSZ-kupáját.

V. L.

Szántosi Dávid

A fiúknál a Szarvasi Körös ASE játékosa, Szántosi Dávid esélyeshez méltón szerezte meg az aranyérmet. A döntőben Fest Attila tanítványa 3:0-ra nyert Varga Botond (Magyar-Kínai Asztalitenisz Klub) ellen.

A lányoknál Hudák Dorina, a PET.-BAU ASE Orosháza játékosa a négy közé jutáért kapott ki a későbbi győztes Volentics Annától (Dunakeszi), így az ötödik–nyolcadik helyen végzett. Szilágyi Lívia (Békési TE) a főtáblára jutott, ahol egy mérkőzést nyert, majd a nyolc közé jutásért szenvedett vereséget, így a 9–16. helyet szerezte meg.