2013.09.18. 11:59

Mindenkit lefutott a csabai versenyző

A békéscsabai Varga István Budapesten és Romániában is sikeresen teljesített mind a fémaratoni, mind a váltofutáson.

A budapesti Nike félmaratonon a férfiaknál az S1 korosztályban 1:12:33-as időeredménnyel egyéniben első helyezést ért el a békéscsabai Varga István.

[caption id="" align="alignleft" width="350"] A Nagyváradon győztes Tengerszem Optika csapata, balról a második Varga István
[/caption]

A rutinos békéscsabai futó az elmúlt hétvégén szintén első
helyezést szerzett Romániában. A vasárnap megrendezett Nagyváradi Nemzetközi Félmaratonon tíz ország sportolói álltak rajthoz.

A négy tagú váltók versenyében 1 óra 15 perc 18 másodperces idővel győztes szolnoki Tengerszem Optika csapata — amelynek tagja volt Varga István is — több mint húsz perccel előzte meg a második Berettyó Parti Baráti Futók négyesét.