Hirdetés

2023.08.03. 09:41

Szeptembertől induló képzések a legjobb elhelyezkedéssel

A Göndöcs Benedek Katolikus Technikum már több mint 20 éve működik Gyulán. 

PR cikk
 

A szakmában elismert képzést nyújt a szociális, egészségügy, vendéglátás, kereskedelem, sport, informatika és rendészet területeken. Az iskolánkban folyó magas színvonalú pedagógiai és szakmai munkát az is mutatja, hogy az elmúlt években több országos versenyt is megnyertünk. 

Ismerd meg a kiválasztott szakmádhoz kapcsolódó legújabb módszereket, és tanuld el a sikeres munkához nélkülözhetetlen elméleti és gyakorlati ismereteket (pl. szervezés, marketing, menedzsment, anatómia, hálózatfejlesztés stb.)! Iskolánk gyakorlati képzőhelyeken biztosítja a szakma gyakorlati elsajátítását.  

Tanulóinkra odafigyelünk, törődünk, lehetőséget teremtünk az egyéni képességek fejlesztésére is.  

A vidéki fiatalok számára a jól felszerelt kollégiumunkban biztosítunk elhelyezési lehetőséget. 

Felnőttképzéseinkben lehetőséget biztosítunk szakma (1-2 év), illetve érettségi (2-3 év) megszerzésére. 

Válassz képzéseink közül augusztus 25-ig, és szeptemberben találkozunk! Tanulj velünk, válaszd a Göndöcsöt! 

 

 

 

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában