2023.12.06. 10:13

Döntetlen a rangadón

Csak a férfiaknál rendeztek mérkőzéseket hétvégén a területi bajnokságban, ott viszont rangadót vívott a két éllovas vármegyei gárda.

Fotó: Shutterstock

A Kazinczy utcai iskola sportcsarnokában a második helyezett DKSE a hibátlanul élen álló gyulai együttest fogadta. A fürdővárosiak vették fel hamarabb a meccs ritmusát, ennek hozományaként ötgólos előnyre tettek szert az első félidőben. A szünet a jelek szerint a házigazdákra volt jobb hatással, akik Tárnyik Ferenc gólerős játékától vezérelve ledolgozták a jelentősnek tűnő különbséget, és a végén pontot raboltak a listavezetőtől.

Területi férfi: Békéscsaba DKSE–Gyulai SE 26–26 (12–17), legjobb góldobók: Tárnyik 10 (2), Szabó G. 6, ill. Kecskés 10 (3), Kiri 4, Leiszt 4, Paragh 4. DALA Szeged–Kunszentmárton KSK 40–30.