Asztalitenisz

2023.04.23. 12:33

Balogh Ágnes Kira búcsúzott

A belgiumi Spában, a WTT nemzetközi utánpótlás versenyén vasárnap az U19-es korosztályban a békési Balogh Ágnes Kira a 32 közé jutásért a világranglista 222. helyén álló svéd Baasan ellen mérkőzött, és nagy csatában vereséget szenvedett.

Fotó: Shutterstock illusztráció

A békési játékos az első szettben 11:6-ra kikapott, majd  a másodikban drámai küzdelemben 15:13-ra nyert, a harmadikban pedig magabiztosan 11:3-ra győzött, így 2:1-re vezetett. A folytatás viszont nem alakult jól a békési fiatal számára, aki a negyedik szettben 11:6-ra, az ötödikben 11:4-re vesztett, így 3:2-re kikapott, és végül a 33–64. helyen zárta.a belgiumi viadalt.