2018.10.01. 11:46

Hátrányból fordított a Kamut a Köröstarcsa ellen

Mutatjuk a megyei III. osztályú labdarúgás eredményeit.

Kamuti SK–Köröstarcsa KSK 3–1 (0–1)

Labdarúgás Megyei III. osztályú bajnoki mérkőzés. Északi csoport. Kamut, 50 néző. V.: Szigeti. G.: Juhász 2, Máté, ill. Gyebnár. Kamuti jók: az egész csapat.

Szűcs Mátyás, a Kamut elnöke: – Hátrányból győztünk a listavezetővel szemben. Elismerésem mindenkinek. Krcsmárik Tibor: – A gyalázatos hozzáállásunknak csak ez lehetett az eredménye. Sz. M.

Atletico Békéscsaba–Méhkerék 0–11 (0–4)

Békéscsaba. V.: Steigler. G.: Patkás 3, Csóka, Petrus 2-2, Perdi, Rácz, Bóka, Papp L. Méhkeréki jók: Nagy Z., Csóka, Kiss Gy., Patkás. Theodor Maghiar: – Öülök, hogy sikerült gólarányt javítani a békéscsabaiak ellen. Abszolút elégedett vagyok a csapat munkájával.

Kardos-Örménykút KSK–Kötegyáni FC 2–1 (1–0)

Kardos, 60 néző. V.: György B. G.: Petrovics G., Tusjak, ill. Szabó Cs.. Jó: Petrovics Zs., Jurák, Tusjak, ill. Berke, Erde, Borsi.

Galát Pál: – A széllel és a lelkes vendégekkel szemben, ha nehezen is, de begyűjtöttük a három pontot. Balogh Csaba: – Minden elismerésem azoké a játékosoké, akik eljöttek Kardosra. A második félidőben, ha egy kicsit bátrabbak vagyunk és a „szél” is velünk van, az egyik pontot megszerezhettük volna.

Zsadányi KSE–Dévaványai SE II. 2–3 (1–2)

Zsadány, 50 néző. V.: Pusztai. G.: Komódi, Szűcs, ill. Juhász 2, Papp K. Jó: Fürj, Komódi, ill. Diós, Juhász, Szalai, Nyíri A,

Muntyán Sándor: – A lelkesedésünk és a létszámunk is kevés volt a pontszerzéshez a jó vendégekkel szemben. Jó játékvezetés. Tagai Attila: – A végeredmény nem tükrözi hűen a két csapat közötti különbséget. Saját magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. M. S.

Kaszaperi FC–Telekgerendási SC 1–2 (0–1)

Déli csoport. Kaszaper. V.: Zacsok. G.: Szűcs, ill. Tomka, Valyuch. Jó: Szűcs, ill. az egész csapat.

Sipos Károly: – Nemcsak nekem kellene szégyellnem magam a lélektelen játék miatt, amivel becsaptuk a közönségünket. Fabulya János, mb. edző: – Megérdemelten, szívvel és akarattal hoztuk el a három pontot. Keresztes István

Dombegyház NSE–Medgyesbodzás-Gábortelepi SE 1–2 (0–1)

Dombegyház, 50 néző. V.: Zsótér. G.: Denucz, ill. Szalma, Nagy Zs. Jó: az egész csapat, ill. Véha, Szalma, Tassi L., Molnár, Nagy Zs.

Nemczov Róbert: – Hetek óta jobban játszunk, mint az ellenfeleink, de a kapu előtt mégis nekik van nagyobb szerencséjük. Győri Ferenc, a Medgyesbodzás szakosztályvezetője: – Küzdelmes, izzadságszagú mérkőzésen a csapategységnek és lelkesedésnek köszönhetően győzelemnek örülhettünk. N. R.

Békéssámsoni SK–Végegyházi SE 3–2 (0–1)

Békéssámson, 100 néző. V.: Révész. G.: Godó F. 2, Moszheim, ill. Racs, ifj. Kintner. Jó: Godó F. (a mezőny legjobbja), Moszheim, Abonyi A., ill. Racs, Földi, Husvéth, Németh Sz.

Kerekes Csaba: – A második félidőben nagyobb akarattal játszottunk és megérdemeltük a győzelmet. Kintner János: – Döntetlen szagú, férfias küzdelemben az utolsó percekben nem összpontosítottunk megfelelően. Kerekes György

Az OMTK-Rákóczi–Mezőhegyesi SE II. mérkőzést október 3-án rendezik.