Nagy csatában, egy góllal nyert a Gyula

2015. október 10. 21:11
LABDARÚGÁS | A vásárhelyiek a lefújás pillanatáig nagy erőket mozgósítottak a pontszerzés érdekében, de a Gyula ügyesen lassította a játékot, és megőrizte a számára kedvező eredményt.

Mik ezek?

X
A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

Várfürdő-Gyulai Termál FC—Hódmezővásárhely 1—0 (0—0)
Labdarúgás NB III-as-mérkőzés. Gyula, 150 néző. V.: Nagy N. Gyula: Harman — Kovács T., Gadó, Ferenczi, Pilán R. — Bálint — Okos, Balogh M. (Burai), Hegedűs E., Nagy G. (Kerekes) — Styecz (Turcsek). Edző: Szekeres Lajos. Hódmezővásárhely: Bordás — Komáromi, Tóth I., Markovics, Tóth J. — Lazinica, Bartyik R. (Mihálffy), Bartyik N., Dordevics (Fábián) — Tóth A., Mavarics (Faragó). Edző: Bódi Attila.

Az első félidőben kiegyenlített, pörgős játékot láthattak a nézők. A vendégek nem álltak vissza, hanem bátran felvállalták a támadó focit, és bár igazi gólhelyzet egyik fél előtt sem adódott, ennek ellenére jó csatát hozott a játékrész.

Szünet után góllal kezdtek a házigazdák: az 50. percben Kovács Tamás tört előre a jobb oldalon, az alapvonal közeléből becenterezte, a felszabadítani akaró védőről Balogh Milán elé került a labda, aki pár lépésről biztosan helyezett a kapu bal oldalába, 1—0. Férfias küzdelem folyt a továbbiakban is, a vendégek szívósan küzdöttek, de csak kapufáig jutottak. Sok szabálytalanság csúszott ugyanakkor mindkét oldalon a játékba, ennek hatására sorra került elő a sárga lap a játékvezető zsebéből.

G.: Balogh M. az 50. percben. Jó: Harman, Ferenczi, Balogh M., ill. Bordás, Tóth A., Dordevics.

Szekeres Lajos: — A szezon egyik, hanem a legnehezebb találkozóján vagyunk túl. Tipikus egygólos meccs volt, amit egy szép akció végén mi értünk el. Bódi Attila: — Ez már a harmadik egy—nullás vereségünk volt, pedig nem játszunk rosszabbul az ellenfélnél, ezért valószínűleg fejben kell keresi a hibákat.