Hírek

2007.08.27. 10:01

Szávay Ágnes sérülés miatt adta fel a döntőt

Az első helyen kiemelt orosz Szvetlana Kuznyecova győzött az 1,275 millió dollár összdíjazású New Haven-i keménypályás tenisztorna női versenyén, miután a döntőben Szávay Ágnes a megnyert első játszma után feladta a mérkőzést.

BAMA

Szávay egy óra alatt, óriási csatában nyerte meg az első játszmát, a másodikban gyorsan három gémet vesztett, majd könnyeivel küszködve jelezte, hogy nem folytatja tovább a küzdelmet. Szávay csütörtökön a páros negyeddöntőjét adta fel deréksérülés miatt. Kuznyecova sorozatban harmadik összecsapását nyerte meg úgy, hogy aktuális ellenfele sérülés vagy betegség miatt visszalépett. Az orosz klasszis idei első, pályafutása kilencedik WTA-tornáján diadalmaskodott. Eredmény: Nők (600 ezer dollár összdíjazás), döntő: Szvetlana Kuznyecova (orosz, 1.) – Szávay Ágnes 4-6, 3-0-nál Szávay feladta.