2022.12.20. 11:21

Sorozatban a negyedik NB I.-es vereség

Az első négy forduló győzelmei után sorozatban a negyedik vereségét szenvedte el a Békéscsabai RSE női NB I.-ben szereplő U20-as csapata.

A Balatonfüred korosztályos együttese elleni mérkőzés álomszerűen indult, a csabai klubhonlap beszámolója szerint az első két szettben határozottan és precízen játszott a BRSE, amely esélyt sem adott ellenfelének. Ezt követően azonban a buta hibák elbizonytalanították a hazaiakat, akik megnyert meccset hagytak elúszni

A csabai fiatalok január 7-én a fővárosi TF ellen folytatják a bajnokságot, hazai pályán.

Békéscsabai RSE– SZBRA Balatonfüred 2:3 (17, 13, –17, –18, –4)

Békéscsaba, 75 néző. V.: Bibók, Nagy L. BRSE: Tuska 23, Lázár 5, Fekete G. 11, Gellén 15, Korcsok 12, Feld 1. Csere: Kucsera, Erdei (liberók), Szatmári 2, Szécsi, Mikus, Gajdács 1. Vezetőedző: Nagy Attila.

Nagy Attila: – A Balatonfüred hátrányból felállva azokat az erényeket csillogtatta, amelyek egy ilyen meccs megnyeréséhez szükségesek. Sajnos a mi hozzáállásunk és mentalitásunk nem változott semmit hetek óta. Le kell vonni a konzekvenciákat, meg is teszem.

Az állás: 1. DVTK 21 pont, 2. Vasas 18 (19:6), 3. Veszprém 18 (19:8), 4. TF 18 (21:11), 5. Gödöllő 12 (13:14), 6. Békéscsaba 12 (14:16), 7. Budaörs 12 (15:15), 8. BVSC 11, 9. Balatonfüred 10, 10. UTE U21 9, 11. Debrecen 3, 12. Jászberény 0.