2019.04.29. 11:48

A vártnál könnyebben győzött a Mezőhegyes II. a déli rangadón

Mutatjuk a hétvégi megyei III. osztályú labdarúgás eredményeit.

Gerlai SE–Dévaványai SE II. 0-3 (0-1)

Labdarúgás Megyei III. osztályú mérkőzés. Északi csoport. Gerla, 50 néző. V.: Steigler. G.: Papp D. 2, Zsila. Jó: Sebestyén Antal, Karácsony, ill. az egész csapat.

Kiss Gábor: – Nem sikerült hozni a múlt heti játékunkat és a hozzáállásunk sem volt ugyanaz, ami valószínűleg ezen a mérkőzésen is elég lett volna a pontszerzéshez. Tagai Attila: – Nehéz körülmények között, nagy küzdelmemben megérdemelten nyertünk. Elismerésem a fiúknak! K. G.

Kamuti SK–Kardos-Örménykút KSK 2–0 (1–0)

Kamut, 50 néző. V.: Kiss T. G.: Fulajtár (11-esből), Zsibrita. Jó: Fulajtár, Zsibrita, ill. Rafaj, Vaskor, Lólé L.

Knapp András: – Magabiztos győzelem egy nálunk magasabban jegyzett csapattal szemben. Jurák György: – A tartalékos csapatunk csak erre az eredményre volt képes. Szűcs Mátyás

Köröstarcsa KSK–Kötegyáni FC 4–1 (4–0)

Köröstarcsa, 50 néző. V.: Rubás. Kiállítva: Farkas K. (Kötegyán, a játékvezető megsértéséért) a lefújás után. G.: Mészáros 3 (kettőt 11-esből), Kajó, ill. Erdei (11-esből). Jó: Mészáros, Kovács L., nyeste, ill. Erdei, Berke, Pap O.

Krcsmárik Tibor: – A második félidei teljesítményünk miatt szégyellem magam. Balogh Csaba: – Az első félidő a hazaiaké volt. A második negyvenöt perc teljesítménye már hasonlított a futballhoz. Elismerésem a csapatomnak. K. Zs.

Méhkeréki SE–Zsadányi KSE 9–2 (3–1)

Méhkerék, 50 néző. V.: Hankó. G.: Zsoldos 3, Csíkos, Iszály 2-2, Pardi, Bóka, ill. Csongrádi, Bakó K. Jó: Csóka, Ruzsa L., Puiu, Iszály, Zsoldos, ill. Csongrádi, Bakó K., Szilágyi.

Kocsis Zoltán: – Nagyon rossz időjárási viszonyok mellett játszottunk. Az elején kissé nehezen vettük fel a saját ritmusunkat, ám aztán megmutatkoztak az erőnléti különbségek. Muntyán Sándor: – Megérdemelt hazai győzelem.

Medgyesbodzás-Gábortelepi SE–Békéssámsoni SK 5–0 (3–0)

Déli csoport. Medgyesbodzás, 50 néző. V.: Zacsok. Kiállítva: Valach a 80., ill. Abonyi A. (mindketten mindketten második sárga lap után) a 40. percben. G.: Deák A. 3, Novák, Molnár A. Jó: Deák A., Boris, Hajdú, Novák, Molnár A., ill. Zádori, Abonyi Á.

Mazán Zoltán: – A mai napon minden csapatrészben felülmúltuk az ellenfelet, nagyon harcosan és fegyelmezetten játszottunk, aminek a végén meg is lett az eredménye. Kerekes Csaba: – Megérdemelt hazai győzelem született. Győri Ferenc

Telekgerendási SC–Nagybánhegyesi RSE 3–1 (3–0)

Telekgerendás, 50 néző. V.: Gyebrovszki. G.: Hrabovszki, Ágoston, Novák, ill. Martinecz. Jó: az egész csapat, ill. Martinecz.

Fabulya János mb. edző: – Az első félidei játékunk alapján megérdemelt győzelmet arattunk a szimpatikus vendégcsapat ellen. Farkas Zoltán, a Nagybánhegyes játékosa: – A szezon leggyengébb teljesítményét nyújtva maradtunk alul a hazai csapat ellen! F. J.

Mezőhegyesi II.–Végegyházi SE 6–2 (3–0)

Battonya, 50 néző. V.: Farkas. G.: Gazsi 2, Balogh D., Lugasi M. (11-esből), ill. ifj. Kintner, Adler. Mezőhegyesi jók: Gazsi, Czene, Lugasi M., Balázs.

Mákos Árpád: – Megérdemelt győzelmet arattunk. Kintner János: – Elismerésem a hazaiaknak! Perlaki János

Szabadnapos: Kaszaper FC, Orosházi MTK-Rákóczi.