2018.11.26. 11:29

A Dévaványa II. és az OMTK-Rákóczi az őszi bajnok

Mindkét csapat taktikusan játszott.

Dévaványai SE II.–Köröstarcsa KSK 0–2 (0–1)

Labdarúgás Megyei III. osztályú bajnoki mérkőzés. Északi csoport. Dévaványa, 60 néző. V.: Kiss T. G.: Zsiga, Nyeste. Jó: Sági, Kálai, Diós, Takács, ill. Zsiga (a mezőny legjobbja), Kántor M., Tusjak, Kajó, Mészáros.

Tagai Attila: – Jó iramú mérkőzésen, megérdemelt tarcsai győzelem született. Krcsmárik Tibor: – Elsősorban a kiváló védekezésünknek köszönhetjük értékes győzelmünket. Okosan és taktikusan játszottunk, végre Ványán is sikerült! P. S.

Kardos-Örménykút KSK–Gerlai SE 1–1 (1–1)

Kardos, 50 néző. V.: Kis P. G.: Lólé R., ill. Varga P. Jó: Petrovics Zs., Szedlják, ill. Varga P., Szepsi.

Jurák György: – Akaratgyenge játékunk ma ennyire volt elég. Kiss Gábor: – Az első félidőben egy meg nem adott jogos büntető után még egy piros lappal is sújtották a csapatunkat, ennek ellenére tíz emberrel is közelebb álltunk a győzelemhez.

Zsadányi KSE–Kötegyáni FC 1–4 (0–2)

Zsadány, 50 néző. V.: Fehér. G.: Bakó A., ill. Pap O., Borsi, Horváth Á., Erdei. Jó: Fürj, ill. Erdei, Szőke, Farkas, Horváth Á.

Muntyán Sándor: – Megérdemelt vendéggyőzelem. Balogh Csaba: – Jól zártuk a bajnokságot, magabiztos győzelmet arattunk Zsadányban, elismerésem a csapatnak. M. S.

Szabadnapos: Méhkeréki SE, Kamuti SK.

OMTK-Rákóczi–Medgyesbodzás–Gábortelepi SE 3–0 (0–0)

Orosháza, 100 néző. V.: Nagy Z. G.: Sindel 2, Buza. Jó: az egész csapat, ill. Nagy Zs., Deák A., Boris, Tassi L.

Buza Barna, az OMTK szakmai vezetője: – A mérkőzés egész részében uraltuk a játékot. A második félidőben a helyzetkihasználásunk is javult és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Elismerésem a fiúknak az őszi elsőséghez! Győri Ferenc, a Medgyesbodzás szakosztályvezetője: – Ha az első félidő helyzeteit kihasználjuk, talán meglephettük volna a jelentősen megerősített Orosházát. A mai vereség ellenére az őszi célkitűzéseinket maradéktalanul teljesítettük és ezért elismerésem a csapatnak.

Békéssámsoni SK–Nagybánhegyesi RSE 14–0 (8–0)

Békéssámson, 50 néző. V.: Rubás. G.: Moszheim 5, Abonyi Á., Laduver, Zádori 2-2, Arany, Godó Á., Kerekes M. Jó: Fazekas, Moszheim, Arany, Laduver, Zádori, ill. Sramkó, Forgó, Szász.

Kerekes Csaba: – Ha a helyzeteinket berúgjuk, történelmet írtunk volna. Sramkó László: – Sportszerű mérkőzésen, a mai nap ennyi volt bennünk. Kerekes György

Végegyházi SE–Telekgerendási SC 4–1 (1–1)

Végegyháza, 100 néző. V.: Barta. G.: Racs 2, Németh Sz., ifj. Kintner, ill. Fabulya. Jó: Szakál, Hegedűs, Németh Sz., Sári N., Racs, ill. az egész csapat.

Kintner János: – A tegnapi sportbál után is jelentős mezőnyfölényben játszva, keményen helytálltak a fiúk. Méltó búcsú volt a fél szezontól. Hálás vagyok a srácoknak az eddigi kitartó munkáért. Kiemelkedő játékvezetés. Ránkli Ferenc: – Köszönet a hősies küzdelemért. Most ki tudtuk használni a tizenhárom darabos mezgarnitúránkat. K. J.

A Dombegyház NSE–Kaszaper FC elmaradt, mert a Dombegyház nem tudott kiállni.

Szabadnapos: Mezőhegyesi SE II.