2024.05.09. 15:53
Megszüntetik a temető melletti szemétlerakót
Megszüntetik a temető melletti illegális szemétlerakót, valamint korszerűsítik a sírkert kamerarendszerét Méhkréken – ismertette Tát Margit polgármester.

Térfigyelő kamerát is kihelyeznek, hogy megakadályozzák a szemetelést
Fotó: Tát Margit Facebook-oldala
A településvezető a Facebook-oldalán azt írta, hogy térfigyelő kamerák felszerelésével, valamint intézkedésekkel lehet megakadályozni, hogy újabb illegális hulladékhegyek keletkezzenek. Mivel a szemét szabálytalan lerakása nagy szakaszon jellemző, kamerákat helyeznének ki a tervek szerint Újszalonta irányába, a 4251-es leágazásnál is.

Fotó: Tát Margit Facebook-oldala
Hangsúlyozta, hogy nem elég a központnak rendezettnek és szépnek lennie, ugyanilyen fontos, hogy Méhkerék minden szeglete tiszta és élhető legyen. Kiemelte azt is, hogy a temető körüli munkákban támogatást, együttműködést kapott a gazdáktól, partnerek voltak a megoldásban.