A Föld napja

2023.04.26. 12:50

Virágosították az orosházi Forrás ovi udvarát

Orosházán, a Föld napja alkalmából a református Forrás óvoda kisgyermekeinek szülei támogatták egy-egy cserép tavaszi virággal az óvodapedagógusok elképzelését.

Cs. I.

Fotók: Facebook

Az idei évben is nagyon sok szép színes virággal gazdagítottuk óvodánk udvarát. A virágokat a gyerekekkel közösen ültettük, amit izgatottan vártak. Minden kisgyermek virágjához odatettük a jelét, így a következő hónapokban ő tudja gondozni, ápolni, figyelemmel kísérni a növény fejlődését – írták közösségi oldalukon.

Óvodánkban kiemelten fontosnak tartjuk, hogy környezettudatos, a természet szépségeit felfedező, közvetlen környezetük iránt igényes gyermekeket neveljünk – fogalmazták meg nevelési programjuk egyik fontos elemét.

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában