Tenisz

2023.07.28. 05:46

A második körben párosban

Bondár Anna – oldalán a francia Diane Parryval – továbbjutott a nyolcaddöntőből a 260 ezer dollár (90 millió forint) összdíjazású lausanne-i salakpályás női tenisztorna páros versenyének csütörtöki mérkőzésén.

Bondár Anna párosban is jeleskedik a svájci tornán. Fotó: AFP

A harmadik kiemelt magyar, francia duó a szerdáról elhalasztott elsőkörös meccsén egy rövidítésben, valamint egy simán megnyert szettben verte az Anna Rogers, Prarthana Thombare amerikai, indiai kettőst. Az összecsapás 1 óra 16 percig tartott.
Bondárékra a nyolc között a Freya Christie, Ali Collins brit páros vár pénteken.
A magyar játékos egyesben is bejutott a negyeddöntőbe, ahol pénteken a szlovén Tamara Zidansekkel játszik majd.

Eredmény, páros, nyolcaddöntő:
Bondár Anna, Diane Parry (magyar, francia, 3.)–Anna Rogers, Prarthana Thombare (amerikai, indiai) 7:6 (7-3), 6:0