Állásajánlat

2023.09.26. 12:13

A Mediaworks Hungary Zrt. hirdetési tanácsadót keres

Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa? Ha azt mondom, Lakáskultúra, Fanny, BEOL.hu…akkor magunkról mesélek!

Beol.hu

Fotó: Shutterstock

A Mediaworks Hungary Zrt. egy olyan országosan ismert és jelen lévő médiavállalat, ahol arra törekszünk, hogy értéket teremtsünk nap mint nap, értékes és pótolhatatlan kollégák segítségével.

A Mediaworks Hungary Zrt. értékesítési területe hirdetési tanácsadó munkatársat keres, teljes munkaidőben, békéscsabai munkavégzési helyre.

LEGFŐBB FELADATOK

· Meghatározott ügyfélkör építési- és értékesítési stratégia szerinti kapcsolatépítés, ügyfélkezelés.

· Potenciális új ügyfelek akvirálása, velük való kapcsolatteremtés, hirdetési lehetőségek, felületek bemutatása.

· Testreszabott kampányok tervezése és ajánlatok készítése.

· Konkurens médiaportfólió figyelése

ELVÁRÁSOK

· Nyomtatott és digitális médiapiac ismeret

· Erős tárgyalástechnikai képességek, logikus gondolkodás

· Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

· Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

· A munkavégzéshez szükséges szoftverek készségszintű használata

· Jelentős stressztűrő képesség

ELŐNYT JELENT

· Hasonló munkakörben, élelmiszer (FMCG) szektorban, valamint a digitális értékesítésben szerzett tapasztalat.

· Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel

· Jogosítvány és saját gépjármű

AMIT KÍNÁLUNK

· Piacképes juttatás

· Biztos, hosszútávú munkalehetőség

· Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉSI HELY: Békéscsaba

Pályázatát a munkakör és a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk a [email protected] e-mail címre.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában