2020.12.22. 19:55

Ezek voltak a legolvasottabb cikkeink februárban

Január elsejéig minden nap megmutatjuk egy-egy hónap legolvasottabb cikkeit. Ma azt mutatjuk meg, mely cikkeinket olvasták legtöbben februárban.

Az előző nap január legolvasottabb cikkeit mutattuk be, most pedig megnézzük, hogy mire klikkeltek legtöbbet februárban.

A dobogó legfelső fokán a egy békéscsabai férfi története áll, aki megmentette egy gyermek életét egy repülőgépen.

Korábbi cikkünkben írtunk róla, hogy az Év párja versenyünknek nagy volt a népszerűsége. Februárban sem volt ez másképpen, hiszen a hónap közepén sokan voltak kíváncsiak arra, hogy ki nyerte a fotópályázatot.

Sajnos februárban el kellett búcsúznunk egy fiatal tehetségtől, nevezetesen Tóth Tibortól, a Békési Férfi Kézilabda Club mindössze 15 éves játékosától. A tragédia híre sokakat megérintett.

A negyedik legolvasottabb cikk egy újabb tragédia, hiszen február elején adtunk hírt róla, hogy dr. Moka Eszter, Békés megyei jegyző elhunyt.

Az ötödik helyen végül egy megyei körképünk áll, amit a hatalmas, februári viharról készítettünk.