Vegyész, Békéscsaba

col-narrow-left

Település:

Békéscsaba

Kategória:

col-narrow-right

Feltöltve:

2024.04.25.
col-wide

Foglalkozások:

Vegyipar: Vegyész

Állás leírása:

Vízminőség-ellenőrzési osztályunk
VEGYÉSZ
munkatársat keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Békéscsaba

FŐBB FELADATOK:

  • Az ivóvíz-, gáz- és műszeres kémiai laboratóriumban folyó mintaelőkészítések és minőségvizsgálatok elvégzése.
  • Az ivóvíz-, és gázlaboratóriumban folyó mintaelőkészítési és vizsgálati, valamint minőségbiztosítási tevékenységeinek napi koordinálása.
FELTÉTELEK:
  • szakirányú vegyész, vegyészmérnök Msc végzettség
  • min. 2 év akkreditált laboratóriumban szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (különös tekintettel MS Office Excel)
ELVÁRÁSOK:
  • önálló, pontos, precíz és megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • csapatmunkára való képesség
  • vezetői kompetencia
  • analitikus gondolkodás
  • eredményorientáltság
ELŐNYT JELENT:
  • belső auditori (ISO 17025:2017) képesítés
  • angol nyelvtudás
  • vezetői gyakorlati tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
  • magas fokú szakmai munka, fejlődési lehetőség az analitika területén
  • alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
  • cafetéria
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás havi bruttó bér 4%-a
  • balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer, üdülési lehetőségek saját üdülőinkben

JELENTKEZÉS: [email protected]

INFORMÁCIÓ: +36-30/618-6749

Cégadatok
Alföldvíz Zrt.
Dobozi út 5. Békéscsaba
Telefon: +36-30/618-6749