2007.10.06. 20:55

Vác—Orosháza: elmaradt a varázslat, a mágus csapata nyert

Az első félidő nagy részében jobbára mezőnyjáték folyt a pályán. A második játékrészben végig a vendégek uralták a játékot, szépítő góljuk után még két alkalommal is százszázalékos gólhelyzetben hibáztak csatáraik, és így vesztesként hagyták el a pályát.

Vác—Orosháza FC 2—1 (2—0)

NB II-es labdarúgó-mérkőzés, Vác, 300 néző.
V.: Kovács (Márkus, Demeter).

Vác: Sztankó — Déberling (Suth, 78.), Udvari, Farkas, Vén — Margitics (Szabó V., a szünetben), Rusvay, Dudás, Lettrich — Langó, Lázár (Kovács P., a szünetben). Vezetőedző: Verebes József. Orosháza: Halász — Kerekes, Csiszár, Futaki, Szabó N. — Kerepeczki, Koncz, Szeverényi (Pardi, 81.), Lovas (Bakos, 85.) — Petneházi, Buza. Vezetőedző: Belvon Attila.

9. perc: Védelmi hiba után Dudás szerzett labdát az orosházi térfél közepén, indításával Margitics futott el a jobb oldalon középre játszott és Rusvay nyolc méterről lőtt a kapuba, 1—0.
39. perc: Vén cselezgetett a vendégek 16-osán belül, amikor is az orosházi védők buktatták. A megítélt büntetőt Rusvay értékesítette, 2—0.
61. perc: Egy jobb oldali szöglet után Koncz—Lovas—Petneházi volt a labda útja, és az utóbbi tizenkét méterről lőtt a bal alsó sarokba, 2—1.

Jó: Udvari, Rusvay, Vén, ill. Csiszár, Koncz.

Verebes József: — Az első félidőben jól játszottunk, a második játékrészben a kényszerű cserék után a vendégek uralták a játékot, és így örülök a győzelemnek.
Belvon Attila: — A második félidei játékunk és akaratunk már megfelelő volt, de sajnos kétgólós hátrányunkat nem tudtuk kiegyenlíteni.