2013.11.30. 16:22

A Gyula is vereséggel zárta az évet

Baja—Várfürdő-Gyulai Termál FC 1—0 (0—0), NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Baja, 150 néző. V.: Szommer.

BEOL

Gyula: Marton Z. — Dócza, Wéber, Kovács T., Kukla — Okos, Bálint, Fritea, Zádori I. (Zádori S.) — Dragan, Nagy G. Edző: Popovics Pál.

A mély talajú pálya alaposan próbára tette a labdarúgókat. A hazaiak kezdtek jobban, majd az első félidő vége fele átvette az irányítást a Gyula. Szünet után, az 55. percben Okos közeli fejesét védte a hazai kapus. A 75. percben egy hosszan előreívelt labdát, Szentgyörgyi a 11-es pontról fejjel a kimozduló kapus fölött a gyulaiak hálójába jutatott. A látottak alapján a döntetlen reálisabb lett volna. G.: Szentgyörgyi a 75. percben. Jó: Zsók, Mucsi, Hajnal, Szentgyörgyi, ill. Kovács T., Bálint.

Zsók József csapatkapitány: — Tipikus egygólos mérkőzés volt, amelyen mi szereztük a győztes találatot. Ma nekünk nagyon fontos volt, hogy nyerjünk, hiszen így lépéselőnybe kerültünk a kiesés elleni küzdelemben, és nyugodtan telelhetünk.

Popovics Pál: — A jó csapatok ellen jó mérkőzéseket játsszunk. A gyenge együttesek ellen nem tudjuk feltörni a védelmet. Hiányzik egy olyan játékos, aki egyénileg el tudja dönteni a mérkőzést.