2013.01.20. 14:32

Kikapott a Viharsarki FC Monoron

Monor SE—Pioneers Viharsarki FC 8—4 (2—2), NB II-es futsal-mérkőzés. Monor, 80 néző. V.: Kerepesi, Kormos, Szekeres.

v. l.

Monor: Miskolczi — Szentgyörgyi, Bokros, Papp, Szalai. Cs.: Botos, Lázár, Vékei, Temesvári, Arany. Edző: Gallai Attila. Pioneers: Könyves — Szabó, Dohányos, Lukucz, Bondár. Cs.: Veres, Barcsay, Farkas, Knyihár, Balogh, Patka. Edző: Kiss László. G.: Bokros 4, Lázár, Temesvári, Papp, Szentgyörgyi ill.: Veres, Bondár, Barcsay, Patka.

Védelmi hibákból korán két gólt rúgott a hazai csapat, de a félidő derekára döntetlenre hozta a meccset a Pioneers, sőt ziccert és tízméteres büntetőt is hibáztak. A második játékrészben tulajdonképpen az első három percben eldőlt a találkozó. Ekkor ugyanis a Monor amatőr vendég védelmi hibák sorozatából három gólt is szerzett. Ezután a Pioneers hiába próbált közelebb kerülni, helyzeteken kívül nem nagyon jutott többre, míg a monoriak veszélyes kontrákat vezetve négyre növelték az előnyüket, melyet a meccs végéig tartani tudtak.

Kiss László: — Könnyű helyzetbe hoztuk a meccs elején az ellenfelet, s ha ekkor nem véd jobban a kapusunk, akkor még nagyobb hátrányba kerültünk volna. Ezt követően fokozatosan lendültünk játékba, és miután kiegyenlítettünk, voltak esélyeink a vezetés megszerzésére. A második félidő elején sajnos szokásunkhoz híven fejben még az öltözőben maradtunk, így a három bekapott gól demoralizált bennünket.

Természetesen mindennel próbálkoztunk az újbóli egyenlítésért, de nem volt szerencsénk. A mai napon csak a küzdeni tudásunk dicsérhető. Bízom a jobb folytatásban.