Közélet
2015.04.14. 12:00
Lassan üzembe helyezik a kutakat Békéscsabán
Több megkeresés is érkezett a lakosság részéről arra vonatkozóan, mikor indítják el Békéscsabán a díszkutakat.
BEOL
Csiaki Tamás, a polgármesteri hivatal városüzemeltetési osztályának vezetője a Csabai Mérlegnek elmondta, hamarosan Békéscsaba összes díszkútját elindítják. "Az előttünk álló napokban, hetekben lekerülnek a takaró ponyvák, kitakarítják a szűrőket, ellenőrzik a gépészetet, vegyszeradagolókat" – írják.
Békéscsaba belvárosában, a főtéren és környékén öt szökőkút működik, az Andrássy úton két csobogó található. A kutak folyamatosan működnek majd az elkövetkezendő hónapokban.
Ezek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre