Közélet

2014.04.01. 12:42

A közösség szolgálatában a Kreatív Ipar

Március 27-én ellátogattunk a békési kishajó kikötőbe, ahol a Közösségi Szolgálatban résztvevő 10. J osztályosok gyakorlatoztak, továbbá Katasztrófavédelmi Ifjúsági versenyre készült iskolánk 4 tanulója.

Serfecz Dávid

A Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény békési oktatási egységében tanuló 10.J osztályos diákok az érettségire való jelentkezés előfeltételének eleget téve, Közösségi Szolgálaton vettek részt a Békési Önkormányzati Tűzoltóság segítő közreműködése mellett. Zahorán Gyula parancsnok elmondta, hogy iskolánk diákjai nagy örömmel vettek részt a programban a két hét folyamán.

A helyszínen ezzel egy időben a Megyei Katasztrófavédelmi Ifjúsági versenyre is készült egy kisebb csapat. Iskolánkat Püski Richárd, Turbucz Tamás, Szegedi Valentin és Ambrus Barnabás képviseli március 31-én megrendezésre kerülő versenyen, ami Sarkad városában kerül megrendezésre.

Elméleti kérdések mellett, felismerő verseny, gátépítés, szerelés, és ügyességi feladatok várnak a fiúkra - tudtuk meg Turbucz Tamás 11. J osztályos tanulótól. Sok sikert kívánunk a megmérettetéshez!


Címkék#hetes
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!