Közélet

2007.04.17. 15:44

Diákok bevetésen

Kecskeméten rendezték meg ma a Bevetés Klub regionális versenyét, ahol a dél-alföldi három megyéből 61 csapat versengett. Békésből a dobozi, a békéssámsoni, a nagyszénási, a sarkadi, a békéscsabai és a mezőhegyesi tanulók neveztek.

cs. i.

Egy csapatban két fiú és két lány vetélkedett. A bevetés klubok tagjai szellemi teszteket (most a1848-as események témaköréből) töltöttek ki, lövészetben (speciális aero soft fegyverekkel) jeleskedtek, támadó kézigránttal dobtak célba.
A verseny győztesei jutottak tovább az országos döntőbe, megyénk nem érdekelt ott, mert a békéssámsoni iskola egyik csapata második lett, a Szentgyörgyi Albert Gimnázium csapata és a Békés Megyei Munkácsy Mihály
Gimnázium egyik csapata harmadik helyezést ért el.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!