Hírek

2007.01.30. 10:29

Egri diadal a medencében

Egy „pici” góllal, 8–7-re nyert az egriek vizilabdacsapata, és sikerült 10 találat alatt tartani a Vasast.

BAMA

Szinte hihetetlen, de volt olyan periódusa a mérkőzésnek, amikor 16 percig nem sikerült Vargáéknak bevenni az egri kaput, lenullázta
a hazai csapat az angyalföldieket.

Majdnem egy év után nyert ismét az Eger a piros-kékek ellen. Összesítésben az egymás elleni eredmény még mindig a Vasasnak kedvez, de változatlanul van esélyük Nyékiéknek a továbbjutást jelentő
2. hely megszerzésére.

Nem jósoltunk a mérkőzés előtt, inkább kihoztuk magunkból a maximumot, vagy talán még egy kicsit többet is. Ennyi elég volt, nyertünk egy góllal. Ez a legfontosabb – pillantott vissza a két gólt szerzett Gór-Nagy Miklós.

Csapattársa, Nyéki Balázs így emlékezett: – Ilyenkor gyorsan átfut
rajtam, hogy mi történt a meccsen. Azonnal beugrik 3–4 hibánk, amikor nem volt szerencsénk elöl. Az első két negyedből Kis Gábor csavarjára vagy az én kapufámra emlékszem, de hál'' istennek most a Vasas lövései is gólvonalra estek, és nem a kapuba.