2023.03.24. 20:37

Nagy csatában maradt alul az Orosháza

A Szent István SE hazai pályán is legyőzte az ONKC-t a másodosztályban.

P. B.

A 16 csapatos női kézilabda másodosztály középmezőnyéhez tartozó fővárosi Szent István SE vendége volt péntek este az élcsapat Orosházi NKC. A Morva Zoltán által irányított viharsarki együttes az első félidőben végig vezetett. Az utolsó húsz perctől azonban fordult a kocka, a hazaiaknál volt a minimális előny, amit fordulatos és szoros csatában végül meg tudtak őrizni, így az orosházi sikere után a SZISE újra két pontot rabolt az ONKC-tól ebben az idényben.

Szent István SE–Oxxo Energy Orosházi NKC 28-27 (12-13)

NB I. B-s női mérkőzés. Tököl, 100 néző. V.: Hársfalvi Zs., Mórocz. ONKC legjobb dobók: Moharos 7, Vörös, Iván E. 6-6. Kiállítások: 2, ill. 6 perc. Hétméteresek: 4/4, ill. 1/1.