Labdarúgás / NB III.

2022.08.03. 19:49

Megvan az első ladányi siker

A 2. fordulót bonyolították le szerdán az NB III-as bajnokság Keleti csoportjában.

Archív fotó

Fotó: Imre György

Az újonc Körösladány remek játékkal szerezte meg első győzelmét a harmadik vonalban a Vasas II. ellen. A Füzesgyarmat ellenben sima vereséget szenvedett a BVSC-Zugló otthonában, a Békéscsaba 1912 Előre II. pedig Hajdúszoboszlón bukott és továbbra is pont nélküli.

Körösladány MSK–Vasas II 3–1 (2–0).

G.: Wéber a 20., 11-esből a 24., Farkas J. a 89., ill. Birtalan 11-esből a 60. percben.

Hajdúszoboszlói SE–Békéscsaba 1912 Előre II 2–0 (0–0). G.: Constantinescu a 48., a 62. percben.ű

BVSC-Zugló–Füzesgyarmati SK 4–1 (2–0). G.: Kelemen a 39., Benkő-Bíró a 43., Tóth M. a 46., Szalánszki a 68., ill. Szabó B. az 57. percben.