Búvárúszás

2021.07.08. 09:09

Károlyi Csilla bronzérmes a váltóban a vébén

Az oroszországi Tomszkban folyó uszonyosúszó-világbajnokság szerdai versenynapján bronzérmet nyert Károlyi Csilla, az Eötvös DPSE Orosháza versenyzője.

V.L.

A 4x200-as felszíni női váltóban Suba Sára, Blaszák Lilla, Szabó Anita, és Károlyi Csilla szerepelt, és a magyar négyes harmadikként csapott a célba 6:09,55-ös idővel. Az aranyérmet új világcsúccsal Oroszország nyerte, Ukrajna lett a második. A mieink közül Senánszky Petra megnyerte az 50 méteres uszonyos gyorsúszás döntőjét, ugyanebben a számban Varga Krisztina ezüstérmes lett. Lengyeltóti Bence a dobogó harmadik fokára állt a 400 méteres uszonyos gyors döntője után.