2018.10.08. 11:36

Legyűrték a kardosiakat

Az utolsó percben lőtt góllal győzött a rangadón a Dévaványa.

Dévaványai SE II.–Kardos-Örménykút KSK 2–1 (0–1)

Labdarúgás Megyei III. osztályú bajnoki mérkőzés. Északi csoport. Dévaványa, 80 néző. V.: Rubás. G.: Papp K. 2, Dananaj. Dévaványai jók: az egész csapat.

Tagai Attila: – A látottak alapján megérdemelten fordítottuk meg a mérkőzést és tartottunk itthon a három pontot. Galát Pál: – Megérdemelt hazai győzelem. P. S.

Köröstarcsai KSK–Zsadányi KSK 13–0 (7–0)

Köröstarcsa, 50 néző. V.: Révész. G.: Kántor L. 6, Gyebnár 3, Tusjak, Andrejsi, Nyeste, Zsiga. Jó: az egész csapat, ill. Fürj, Dán.

Bokorné Kerekes Zsuzsanna, a Köröstarcsa szakosztályvezetője: – A végig sportszerűen küzdő vendégcsapat ellen ilyen arányban is megérdemelten győztünk. Muntyán Sándor: – Nehéz bármit is mondanom, inkább megköszönöm azon játékosoknak, akik megtiszteltek a jelenlétükkel. K. Zs.

Méhkeréki SE–Kamuti SK 2–1 (1–1)

Méhkerék, 140 néző. V.: Fűri. Kiállítva: Juhász (Kamut, második sárga lap után) a 66. percben. G.: Nagy Z., Patkás, ill. Juhász. Jó: Nagy Z., Patkás, Rozsi, Kocsis, Szokai, ill. Zsibrita, Fulajtár, Tóth F.

Ruzsa Tamás, a Méhkerék technikai vezetője: – Igazi csapatmunka volt! Az első perctől az utolsóig akartuk a győzelmet, amit el is értünk. Abszolút megérdemelt a sikerünk. Szűcs Mátyás, a Kamut elnöke: – A mérkőzés első harmadában elszalasztottuk a lehetőségeinket, majd ezután a lelkes hazai csapat fölénk kerekedett. Elismerésem nekik.

A Gerlai SE–Atletico Békéscsaba mérkőzés elmaradt.

Szabadnapos: Kötegyáni FC.

Medgyesbodzási SE–Kaszaper FC 1–1 (0–0)

Déli csoport. Medgyesbodzás, 100 néző. V.: Pusztai. G.: Tóth G., ill. Fazekas. Jó: Deák J., Molnár, Szalma Á., Poharelec, ill. Kasza, Bessenyei, Fazekas, Béres, Garamvölgyi.

Mazán Zoltán: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, mivel mindenki győzelmet várt tőlünk. Próbáltam ezt a terhet levenni a játékosaimról, de ez csak részben sikerült, így meg kellett elégednünk a döntetlennel. Sipos Károly: – Megérdemeltük az egyik pontot, mivel az első félidőben gólokkal kellett volna vezetnünk. Győri Ferenc

Dombegyház NSE–Mezőhegyesi SE II. 0–3 (0–3)

Dombegyház, 50 néző. V.: Kiss T. G.: Szabó Á., Lugasi J., Czene. Jó: Nemczov M., Simon, Mucsi, ill. Szügyi, Rózsa, Szabó Á., Gazsi.

Mezei Richárd mb. edző: – Az első félidő elején az öltözőben maradtunk, a másodikra feljavult a játékunk, viszont az eredményen már nem tudtunk kozmetikázni. Mákos Árpád: – Küzdelmes mérkőzésen, szerintem megérdemelt győzelmet arattunk. N. R.

Nagybánhegyesi RSE–OMTK-Rákóczi 0–10 (0–4)

Nagybánhegyes, 50 néző. V.: Bálint Z. G.: Kasza, Tóth L., Dudás 2-2, Erdélyi, Kolozsvári Cs., Mazán, Varga P. Jó: ill. Kolozsvári Cs., Varga P., Tóth K.

Elekes Károly (OMTK-Rákóczi): – A szimpatikus hazai csapat ellen megérdemelt győzelmet arattunk.

Telekgerendási SC–Békéssámsoni SK 2–5 (2–2)

Telekgerendás, 50 néző. V.: Vincze. G.: Brhlik (11-esből), Hrabovszki, ill. Moszheim 3 (a harmadikat 11-esből), id. Zádori, Godó F. Jó: Hrabovszki, Brhlik, ill. Abonyi A., Baliga, Farkas, Moszheim.

Ránkli Ferenc: – Sajnos az első félidőben a gólhelyzeteink kimaradtak, és hiába játszottunk jól, ez az eredményben nem mutatkozott meg. A második felvonásban eredményes egyben szerencsésebb csapat nyert. Kerekes Csaba: – Ma a szerencsésebb csapat nyert.

Szabadnapos: Végegyházi SE.