Birkózás

2018.06.12. 14:03

Páli Sándor két, Zsura János egy aranyat nyert

Debrecenben rendezték meg a hétvégén a veterán birkózók idei országos bajnokságát, amelyen kötött- és szabadfogásban csaknem 130 birkózó lépett szőnyegre.

Az Orosházi Spartacus Birkózó Klubból Páli Sándor két aranyérmet nyert, Zsura János pedig egy arany- és egy ezüstéremmel tért haza. A D-korcsoportban versenyző Páli Sándor magabiztos birkózást mutatott be, a 70 kilogrammosok között egyik fogásnemben sem talált legyőzőre, két aranyéremmel zárt. Zsura János az E-korcsoportban 78 kilogrammban a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel szabadfogásban. A kötöttfogásúak között csak a fináléban kapott ki az orosházi veterán, így ezüstérmet szerzett.