Hírösszefoglaló

2025.04.21. 08:32

Egymásnak ütközött két személyautó, közkedvelt állatorvos és lemezlovas hunyt el

Egymásnak ütközött két személyautó a Békéscsaba és Gerla között. Lánya és fia is siratja az egyik legjobb lemezlovast. Ezrek gyászolják Gyula váratlanul elhunyt, elismert és népszerű állatorvosát. Mutatjuk az előző hét legfontosabb híreit.

Gyászba borult Gyula, elbúcsúztak a kedvelt állatorvostól.

gyász
Sokan gyászolnak, mécsesek égnek az elhunyt állatorvos rendelője előtt.  
Forrás: Facebook/Gyulai csevegő

Gyászol a fürdőváros

Váratlanul elhunyt Gyula városának elismert és népszerű állatorvosa – a gyászhírt a család közölte a Facebookon.

Váratlanul elhunyt az egyik legjobb diszkós, már az angyalokat táncoltatja

Lánya és fia is siratja az egyik legjobb lemezlovast, aki a ’70-es évektől számos helyen diszkózott, profi volt, szerette a közönség.

Sipos Zoltán már fiatalon eljegyezte magát a zenével, a diszkózással. 
Forrás: Sipos Zsuzsi/Facebook

Elképesztő repülőgép tűnt fel a Viharsarok felett, videóra vették!

Különleges repülőgépet vettek videóra landolás közben a minap. Az egyedi festésű Boeing 747-es – ami a Cargolux gépe – Gyula térségében lépett be a magyar légtérbe, majd Békés, Mezőberény és Gyomaendrőd irányába haladva keresztezte Békés vármegyét.

Fotó: Illusztráció: Shutterstock

Titokzatos feketeruhások járják a házakat, aljas módszert használnak

Többen is jelezték, hogy ismeretlen, általában fekete ruhás alakok járják az ingatlanokat, és készpénzhez akarnak jutni egy álszolgáltatás révén. Ha gyanús a magát szakembernek kiadó illető, ne habozzon, jelezze ezt! Mutatjuk, hogy kit engedjen be, és kit nem az ingatlanjába, kik végezhetik hivatalosan ezt a szolgáltatást, és az álkéményseprők miként szúrhatók ki.

Az álkéményseprők készpénzt próbálnak kicsalni, érdemes óvatosnak lenni! 
Forrás: Illusztráció: Shutterstock

Szorul a hurok: itt settenkedik a szomszédainknál a halálos vírus

Nagy a baj: egyre közeledik a Viharsarokhoz a halálos kór. Három szomszédos vármegyében is felütötte a fejét a madárinfluenza.

Beigazolódott a madárinfluenza gyanúja: kimutatta a vírust a Nébih laboratóriuma. 
Forrás: Illusztráció: Shutterstock

Több sérült, félpályás útzár Békéscsabán – helyszíni fotók, videó

Egymásnak ütközött két személyautó a Békéscsaba és Gerla között, a Dobozi úton szerdán kora délután. A balesetnél a békéscsabai hivatásos tűzoltók végezték a műszaki mentést.

Többen megsérültek a súlyos balesetben. Fotó: Bencsik Ádám













 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában