Magyar Falu Program

2022.10.17. 13:39

Megújult a Bohák-féle ház Békésszentandráson

Hat millió forintból újult meg a művelődési ház udvarán álló “Bohák-féle” ház Békésszentandráson.

V. E.

Fotó: Sinka Imre/Facebook

Ismét megvalósult egy projekt településünkön, hiszen mintegy 6 millió forintból, a Magyar Falu Program pályázatának keretében megújult a művelődési ház udvarán álló “Bohák-féle” ház, amely ezentúl alkotóházként kap szerepet kézműves egyesületünk használatában – adta hírül a lakosságnak a napokban Sinka Imre, Békésszentandrás polgármestere

Hozzátette, ugyan korábban még az épület elbontásáról volt szó, ám a helyi civil vezetők, illetve képviselő társai a megtartás és felújítás mellett voksoltak, ami végül sikeres lett. Végül elárulta, Bobvos János keze munkáját dicséri a ház felújítása, amely annak köszönhetően a település egy újabb gyöngyszeme lett.

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában