Választás
2021.04.23. 17:58
Földesi Mihályt indítja a Mi Hazánk Békésen
Földesi Mihály megyegyűlési és helyi önkormányzati képviselő lesz a Mi Hazánk országgyűlési képviselőjelöltje a 2022-es országgyűlési választáson Békés megye 2. számú egyéni választókerületében – jelentette be Toroczkai László a pénteki békési sajtótájékoztatón.
P. G.
Toroczkai László, a Mi Hazánk elnöke elmondta, mind a 106 egyéni választókerületben önállóan indítanak jelöltet a jövő évi voksoláson.

A közgazdász Földesi Mihály kiemelte, nagyon fontosnak tartja, hogy a lakosság létszáma ne csökkenjen. A feladatot szolgálatnak tartja, és azt ígérte, mindent megtesz társaival a szegények, a nagycsaládosok segítéséért, a problémák megoldásáért.
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélreEzek is érdekelhetik
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre