Tragédia

2025.01.16. 09:51

Életveszélyesen megsérült a borzalmas balesetben a gyulai férfi

Életveszélyes sérüléseket szenvedett a szerda esti gyulai vonatbaleset sérültje, akit a helyszíni állapotstabilizálás után kórházba szállították.

Elgázolt egy embert egy vonat Gyulán, a Henyei Miklós utcai vasúti átjáróban szerdán este. A városi hivatásos tűzoltók a mentőkkel együttműködve emelték ki a vonat alól a sérültet. A balesetkor a fénysorompó jól működött. Információink szerint a férfi öngyilkossági szándékkal lépett a vonat elé.

vasúti baleset, életveszélyes, Gyula
Borzalmas vonatgázolás Gyulán: a mentők emelték ki a férfit Forrás:  Illusztráció: Shutterstock

Hangai József mentőtiszt, regionális kommunikációs munkatárs arról adott tájékoztatást, hogy helyszínre egy esetkocsit riasztott a mentésirányítás, akik egy többszörös, életveszélyes sérüléseket szenvedett személyt láttak el. A helyszíni állapotstabilizálás után kórházba szállították.

Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123-as ingyenes lelkielsősegély-számot, vagy keresse fel a www.ongyilkossagmegelozes.hu oldalt!

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a beol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában