Női vízilabda ob I

2021.04.17. 22:30

Az UVSE került előnybe a döntőben

Az UVSE nyerte a Dunaújváros elleni első mérkőzést a női vízilabda-bajnokság döntőjében.

A szombati találkozón a kupagyőztes DUE-Maarsk Graphics az első negyedben kétszer is vezetett, de a másodikban fordított a címvédő UVSE Hunguest Hotels, amely azután már végig előnyben maradt. A harmadik szakaszban volt négy gól is a különbség, igaz később kétszer is egyre csökkent, végül kettő lett.

Női ob I, rájátszás:

döntő, első mérkőzés:

UVSE Hunguest Hotels – DUE-Maarsk Graphics 11-9 (1-2, 3-1, 3-3, 4-3)

Az egyik fél második sikeréig tartó párharc második összecsapására szerdán kerül sor.

korábban:

a 3. helyért, első mérkőzés:

BVSC Zugló – FTC Telekom Waterpolo 11-12 (1-2, 3-2, 2-3, 1-0 – ötméteresekkel: 4-5)

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc második mérkőzését szerdán rendezik.