hírek, képek, témák - Technikai sportok

Elhunyt a magyar salakmotorozás legendája

2014. június 11.

Fájdalmas veszteség érte a hazai motorsportot. Hetvenegy éves korában elhunyt a hatvanas-hetvenes évek gyulai legendája, a tízszeres salakmotoros bajnok Gyepes Barnabás.

Jótékonykodtak és versenyeztek a pilóták

2014. június 10.

Kelő-Gere László (Mitsubishi Evo IX.) győzött Pünkösd első napján Tótkomlóson, a helyi autósport egyesület által ötödször kiírt Powertech kupán. A kétnapos esemény a szlalom szakág képviselői számára jelentett kihívást.

Nézze meg versenyautóból a terepralit!

Az Opel Dakar Team a YouTube-on osztotta meg egyik fedélzeti kamerás felvételét a hétvégi III. Gyulai Várfürdő Kupáról.

A győztes raliversenyző imádja Gyulát

2014. június 9.

Nem volt ellenszer Miroslav Zapletal ellen a III. Gyulai Várfürdő Kupa zárónapján sem: Fekete Antal a Toyota Hilux Overdrive volánja mögött űzte, hajtotta a cseh Hummer-pilótát, aki azonban megőrizte a vezető pozíciót és 2012 után ismét diadalmaskodott a Viharsarokban. A hazai bajnokság harmadik fordulójaként rendezett összecsapáson egy spanyol egység végzett a bronzérmes pozícióban.

Hogyan látta a vasárnapot a III. Gyulai Várfürdő Kupa mezőnye?

2014. június 8.

Vasárnap délelőtt a Sarkad-Doboz szelektív szakasszal folytatódott a III. Gyulai Várfürdő Kupa, délután pedig Kötegyán környékén az utolsó két szelektívvel zárult a verseny. Nyilatkozatok a vasárnapi első kör után.

Szarvasi motorosok elismerése

2013. november 17.

Két szarvasi fiatalember képviselte Békés megyét a motorsportszövetség országos idényzáróján.

Szarvasi fiatalok sikere a Hungaroringen

2013. október 22.

A közelmúltban a Hungaroringen rendezte meg a MAMS idényzáró fordulóját igazolt stunt versenyzőinek, junior és divízió2, divízió1 kategóriában.

A szeghalmi legenda, aki megnyerte az első Grand Prix-t

2013. szeptember 25.

A Szeghalmon 140 éve született Szisz Ferenc nyerte meg 1906-ban az első Le Mans-i Grand Prix-versenyt egy Renault-val. A sárréti város sportcsarnokában több kinagyított korabeli kép állít emléket a kiváló szerelőnek és versenyzőnek.

Szarvasi tinédzser extrém motoros sikere

2013. augusztus 25.

Eredményesen szerepelt a kunmadarasi Extrém hétvégén a 15 éves szarvasi Podani Milán, aki ezzel az országos ranglistán is előrelépett.